Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
19.02.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

 Надано дозвіл компанії «International Hotel Licensing Сompany Sr.l» (м. Бертранж, Люксембург) на опосередковане одержання в управління активів у вигляді цілісного майнового комплексу – Готелю «Aloft», що знаходиться за адресою: вул. Еспланадна, 17, м. Київ, та належить (на праві оренди) ТОВ «Солелат Палац» (м. Київ).

 Надано дозвіл компанії «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина) на придбання акцій компанії «BF Company» (м. Ріо-де-Жанейро, Бразилія), що забезпечує компанії «BASF SE» перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

 Надано дозвіл компанії «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина) на придбання акцій компанії «PL Company» (м. Мату-Гросу, Бразилія), що забезпечує компанії «BASF SE» перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

 Надано дозвіл ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» (м. Вінниця) та 99 фізичним особам – підприємцям, на узгоджені дії у вигляді укладання договорів про надання послуг обліку інтернет-трафіку строком на 5 років.

 Надано дозвіл ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» (м. Вінниця) та 99 фізичним особам – підприємцям, на узгоджені дії у вигляді укладання договорів про інформаційно-довідкове обслуговування (надання послуг Інформаційного центру) строком на 5 років.

 Надано дозвіл ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» (м. Вінниця) та 99 фізичним особам – підприємцям, на узгоджені дії у вигляді укладання договорів про інформаційно-довідкове обслуговування (надання послуг кол-центру) строком на 5 років.

 Надано дозвіл ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» (м. Вінниця) та 99 фізичним особам – підприємцям, на узгоджені дії у вигляді укладання договорів про надання ліцензійного договору про використання знаків для товарів і послуг строком на 5 років.

 Надано дозвіл ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» (м. Вінниця) та 99 фізичним особам – підприємцям, на узгоджені дії у вигляді укладання договорів про надання невиключної ліцензії на використання частини бази персональних даних «Абоненти» ТОВ «ТРК «ЕВЕРЕСТ» строком на 5 років.

 Надано дозвіл ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» (м. Вінниця) та 99 фізичним особам – підприємцям, на узгоджені дії у вигляді укладання договорів про встановлення сервітуту строком на 5 років.

 Надано дозвіл ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» (м. Вінниця) та 99 фізичним особам – підприємцям, на узгоджені дії у вигляді укладання договорів про надання телекомунікаційних послуг строком на 5 років.

 Надано дозвіл ТОВ «АГРОХОЛДИНГ «ЗОРЯ»  (с. Зоря, Рівненський р-н, Рівненська обл.) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «АГРОФІРМА ТРИПІЛЛЯ» (с. Зарічне, Радивилівський р-н, Рівненська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

 Надано дозвіл ТОВ «АГРОХОЛДИНГ «ЗОРЯ»  (с. Зоря, Рівненський р-н, Рівненська обл.) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «РАДИВИЛІВ АГРО» (с. Михайлівка, Радивилівський р-н, Рівненська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

 Надано дозвіл ПАТ «Сбербанк» (м. Київ)  на набуття у власність активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що належить ПАТ «Туристично-виробнича фірма «Чорне море» (м. Одеса) та розташований за адресою: вул. Пантелеймонівська, 25, м. Одеса.

 Надано дозвіл ПАТ «Сбербанк» (м. Київ)  на набуття у власність активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що належить ПАТ «Туристично-виробнича фірма «Чорне море» (м. Одеса,) та розташований за адресою: вул. Рішельєвська, 59, м. Одеса.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України