Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
14.02.2018
АМКУ посилює кадровий та експертний потенціал

Другу декаду лютого почали з пошуку додаткових можливостей для посилення експертного та кадрового потенціалу Антимонопольного комітету, а також підвищення фахового рівня наших працівників. Мета АМКУ залишається незмінною – ставати більш професійним та ефективним відомством, що якісно виконує покладені на нього функції. Вочевидь, без належного потенціалу та професійного розвитку  ймовірність досягнення цієї мети є низькою.

Саме тому 12 лютого 2018 року Голова АМКУ Юрій Терентьєв разом із шеф-редактором видання  «Юридическая практика» Рустамом Колесником, а також партнерами провідних юридичних фірм, підписали меморандум про співпрацю в рамках освітньої он-лайн платформи Legal High School.

Проект покликаний якісно підвищувати кваліфікаційний рівень молодих правників, фахівців із досвідом роботи та представників державних органів влади. Серед лекторів, включених до програми навчання, визнані вітчизняні та міжнародні фахівці в галузі права. Зокрема, в модулі, присвяченому конкурентному праву, заплановано участь експертів АМКУ, які поділяться зі слухачами практичними підходами профільного правозастосування, ознайомлять студентів з економічними підходами в процесі вивчення справ, що в подальшому неодмінно допоможе майбутнім юристам більш кваліфіковано вирішувати завдання, пов’язані із таким комплексним і складним явищем як конкуренте право.

Додатково було реалізовано ще одну ініціативу, направлену на посилення кадрового потенціалу АМКУ. Минулого тижня Комітетом було схвалене рішення про можливість стажування молоді в апараті Антимонопольного комітету України. Подібно до провідних міжнародних компаній, ми маємо намір ініціювати процес стажувань в Комітеті. Мова йде про повноцінну участь у проектах Комітету, зокрема, вивчення зарубіжного досвіду з ключових питань діяльності Комітету, аналізу судової практики ЄСПЛ, узагальнення вітчизняної судової практики за справами, участь в яких бере Комітет, надання пропозицій щодо нормотворчої діяльності Комітету тощо. Ми хочемо бачити у лавах Комітету фахівців, сповнених ентузіазму та натхнення, які працюють за гідну винагороду. Саме для цього шукаємо молодих і талановитих аби формувати кадровий резерв відомства. Вхідний бар’єр – високий. Ми одразу повідомляємо, що беремо не всіх - рівень володіння англійською мовою не нижче Upper Intermediate. Визначати учасників стажування плануємо за результатами стажування. Поки що стажування буде безоплатним, що, безперечно, є негативним фактором, однак ключовою цінністю для стажерів стане можливість брати участь у реальних проектах Комітету та отримати цінний досвід у процесі взаємодії з найкращими фахівцями АМКУ.

І на останок про рішення Комітету щодо зміни у складі Науково-експертної ради. Насправді, сама по собі Вчена рада була давно однак її існування було недостатньо ефективним. Тож ми вирішили актуалізувати її склад.

Ключова мета Ради: дорадча функція. ЇЇ представники зможуть надавати експертні рекомендації стосовно діяльності Комітету, зокрема в частині вдосконалення напрямків реалізації конкурентної політики та практики правозастосування. Системні та стратегічні проекти, зокрема розробка Національної програми з конкуренції, обов’язково будуть відбуватись за участю експертів Ради.

До уваги науковців та експертів: якщо ви бажаєте долучитись до роботи у складі Науково-експертної ради - прохання надсилати свої резюме та контактні дані на електронну адресу DKP@amcu.gov.ua. Ми надамо вам перелік запитань, які стосуються розвитку конкуренції та правозастосування, а також при оновленні складу Ради, включимо вас до переліку її членів.

Підбиваючи підсумки, варто зазначити, що посилення кадрово-експертного потенціалу є одним із ключових пріоритетів відомства.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України