Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
09.02.2018
В АМКУ проведено робочу зустріч щодо дій УДП"Укрінтеравтосервіс"

7 лютого 2018 року в Антимонопольному комітеті України під керівництвом державного уповноваженого Комітету Агії Загребельської проведено робочу зустріч стосовно проблемних питань, пов’язаних із проведенням вагового контролю в пунктах пропуску Чоп-Тиса, Дяково, Ужгород, сервісній зоні «Тиса», та стягнення УДП «Укрінтеравтосервіс» плати з перевізників у розмірі 50 грн. за письмову інформацію щодо вагових параметрів.

Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM239image002.jpgТак, було обговорено, зокрема, такі проблемні питання:

1. Причини відсутності в пунктах пропуску власних вагових комплексів ДФС.

2. Невирішення питання демонтажу вагових комплексів УДП «Укрінтеравтосервіс» для можливості встановлення в пунктах пропуску Чоп-Тиса та Ужгород власних вагових комплексів ДФС.

3. Відсутність належного функціонування роботи митників на пункті пропуску Дяково, у зв’язку з тим, що територія пункту пропуску належить МІУ і перебуває на балансі УДП «Укрінтеравтосервіс».

4. Відповідність/невідповідність придбаних ДФС вагових комплексів вимогам до них, встановлених власним наказом, що може стати перешкодою для їх монтажу в пунктах пропуску.

5. Обґрунтованість сплати перевізниками коштів (90 грн) для проїзду вантажного транспорту сервісною зоною «Тиса» та можливість/відсутність можливості проїзду до пункту пропуску, оминаючи сервісну зону.

Державна фіскальна служба України, Міністерство інфраструктури України, УДП «Укрінтеравтосервіс» та перевізники продовжать роботу над пошуком шляхів вирішення порушених питань.

У свою чергу Антимонопольним комітетом України, з метою підготовки пропозицій органам влади для вирішення проблемних питань, буде направлено додаткові вимоги, проаналізовано отриману інформацію та узагальнено нормативно-правові акти.

З презентацією зустрічі можна ознайомитися тут.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України