Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
01.02.2018
АМКУ повідомляє інформацію щодо практики оскарження невідповідностей банківських гарантій учасників тендерних торгів

До Антимонопольного комітету України, як органу оскарження, все частіше надходять скарги від суб'єктів господарювання, які повідомляють про невідповідність банківських гарантій, котрі надають учасники торгів (конкуренти) у складі своїх тендерних пропозицій, умовам тендерної документації. Зокрема, через відсутність у банківських гарантіях місцезнаходження банків-бенефіціарів, у випадках, коли такі вимоги встановлювлені у тендерній документації.

Зокрема, такі невідповідності все частіше зустрічаються у торгах, де замовників обслуговують відповідні Управління Державної казначейської служби України.

У зв'язку з цим звертаємо увагу учасників та замовників торгів на наступне. У разі наявності у тендерній документації вимоги щодо необхідності зазначення в банківській гарантії, зокрема, місцезнаходження банку-бенефеціара та/або посилання у тендерній документації на необхідність відповідності банківських гарантій вимогам Постанови НБУ від 15.12.2004  №639

, такі гарантії повинні містити  інформацію, передбачену відповідним положенням тендерної документації та/або наведеної вище Постанови.

Це пов'язано з тим, що зазначені невідповідності все частіше стають підставою для оскарження суб'єктами господарювання тендерних пропозицій учасників  (конкурентів) та відповідно до збільшення оскаржень торгів.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України