Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
29.01.2018
Опитування АМКУ на ринку кінодистриб'юції

В Антимонопольному комітету України розглядається звернення стосовно можливих ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях компанії «B&H Film Distribution», якій за повідомленням належить 50,4% ринку кінопрокату в Україні.

Так Комітетом із засобів масової інформації встановлено:

«11 грудня в Державному агентстві з питань кіно відбулася зустріч представників державних органів з кінодистрибуторами і кінопрокатниками з приводу особливостей прокату українських національних фільмів. Представники державних інституцій закликали гравців ринку не обмежувати прокат фільму Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги», який вийшов на екрани 7 грудня і з цього тижня конкуруватиме з голлівудським блокбастером «Зоряні війни: Останні джедаї», що виходить на екрани 14 грудня».

З метою визначення стану конкуренції на ринку дистрибуції кінопродукції та контролю за дотриманням його учасниками законодавства про захист економічної конкуренції, Комітетом проводиться перевірка дій суб'єктів господарюванняучасників ринку.

За наявності інформації, яка на вашу думку може допомогти в проведенні перевірки, надсилайте її на електронну адресу: vap@amcu.gov.ua або на поштову адресу Комітету: 03680, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45.

Всю отриману інформацію буде опрацьовано та враховано під час проведення перевірки.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України