Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
26.01.2018
Державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська з робочою зустріччю відвідала семінар "Працюй і перемагай в ProZorro" (м.Дніпро).

25 січня у місті Дніпро відбувся семінар «Працюй і перемагай в ProZorro», участь в якому взяли держаний уповноважений Комітету Агія Загребельська, представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Дніпропетровської облдержадміністрації, ДП «ProZorro», громадської організації «Платформа Громадський контроль», бізнесу та ЗМІ.

Виступаючи перед підприємцями одного з найважливіших промислових центрів країни, державний уповноважений ознайомила з реформованою ситемою державних закупівель, наголосивши на тому, що сьогодні завдяки впровадженим у 2015 році змінам, результат закупівель залежить не лише від замовника та держави, а й від бізнесу.

«Держава надала вам ефективний інструмент, за допомогою якого ви можете боротись за свої права, за чесну конкуренцію та прозорі тендери», – зазначила у своєму вступному слові Агія Загребельська.

 Також під час зустрічі було обговорено роботу Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель та ефективні механізми в роботі системи ProZorro. Державний уповноважений акцентувала увагу учасників семінару на тому, як з допомогою механізму оскарження захищати себе в тендерах, почуватись більш впенено та охоче йти на закупівлі, змагатись за право продати державі свою продукцію.

 «Сам АМКУ як орган має особливий статус, що забезпечує його незалежність: підконтрольний Президенту України та підзвітний Верховній Раді України. Колегіальність є додатковим інстурментом для забепечення прийняття неупередженого рішення у цій процедурі», - висловила переконання державний уповноважений Агія Загребельська.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України