Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
24.01.2018
АМКУ закрито справи про концентрацію без прийняття рішення по суті на виконання вимог Закону України "Про санкції"

Антимонопольним комітетом України закрито розгляд справ про концентрації у вигляді:

придбання компанією «Technip France SA» (м. Курбевуа, Франція) частки в статутному капіталі ТОВ «ЛНЖ НОВА ІНЖИНІРИНГ» (м. Москва, РФ), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства;

набуття компанією «Technip France SA» разом з компанією «Linde AG» (м. Мюнхен, Німеччина) і акціонерним товариством «НИПИгазпереработка» (м. Тюмень, РФ) контролю над ТОВ «ЛНЖ НОВА ІНЖИНІРИНГ»;

набуття компанією «Linde AG» (м. Мюнхен, Німеччина) разом з компанією «Technip France SA»  і акціонерним товариством «НИПИгазпереработка» контролю над ТОВ «ЛНЖ НОВА ІНЖИНІРИНГ».

Зазначені концентрації полягають у створенні акціонерним товариством «НИПИгазпереработка», компаніями «Technip France SA» і «Linde AG» спільного підприємства, яке буде здійснювати діяльність із надання послуг інжинірингу, дизайну та інших послуг, пов’язаних з СПГ-заводами на території Російської Федерації.

У ході розгляду справ було встановлено, що одним із бенефіціарних власників акціонерного товариства «НИПИгазпереработка» , який разом з іншими особами здійснює вирішальний влив на групу учасника концентрації, є фізична особа – громадянин Російської Федерації Г.М. Тимченко, який знаходиться під санкціями України, Канади, США, Австралії.

Так, санкції з боку України стосуються, зокрема, блокування активів – тимчасового обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном.

У зв’язку з набранням чинності (17.12.2017 року) Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту економічної конкуренції та удосконалення процедур контролю за концентрацією суб’єктів господарювання» від 09.11.2017 р. № 2195-VIII, яким було внесено зміни до Закону України «Про захист економічної конкуренції» та до Закону України «Про санкції», розгляд зазначених справ про концентрацію було закрито, без прийняття рішень по суті.

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України