Головна » Рішення та розпорядження
12.01.2018

Надано дозвіл компанії «LBS B.V.» (м. Амстелвен, Нідерланди) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «БПШ» (м. Южне, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «P&O Maritime B.V.» (м. Роотердам, Нідерланди) на придбання акцій компанії «LBS B.V.» (м. Амстелвен, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді реалізації домовленості про обмежувальні умови, передбачені розділом 8 проекту акціонерного договору, що буде укладений між компаніями «P&O Maritime B.V.» (м. Роттердам, Нідерланди), «Cornlex Impex Limited» (м. Нікосія, Кіпр) та «Calabasa Holding Limited» (м. Нікосія, Кіпр) строком на три роки.

Оштрафовано фізичну особу – громадянина Угорщини Федоричева Олексія на 34 тис. грн за порушенняпередбачене пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України в заяві від 01.12.2014 про надання дозволу на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ТІС-ЗЕРНО» (с. Визирка, Комінтернівський р-н, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Оштрафовано ПАТ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «НОБІЛІС» (м. Київ) на 34 тис. грн за порушення, передбачене пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України в заяві від 21.05.2015 про надання дозволу ПАТ «НОБІЛІС» на набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ з іноземними інвестиціями «ТРАНСІНВЕСТСЕРВІС» (с. Визирка, Комінтернівський р-н, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства.

Оштрафовано ТОВ «ТІС-Зерно» (с. Визирка, Комінтернівський район, Одеська обл.) на 136 тис. грн за порушення, передбачене пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України у заяві від 06.11.2015 про надання дозволу на придбання ТОВ «ТІС-Зерно» частки у статутному капіталі ТОВ «ТІС-15 Причал» (с. Визирка, Комінтернівський район, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 25 % у вищому органі управління товариства.

Оштрафовано фізичні особи – громадяни України Ставніцер Андрій та Гребенніков Єгор на 459 тис. грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом опосередкованого [через компанії  «Niokron Brok Corp.» та «Vertigo Ports Management S.A.» (обидві – м. Панама, Панама)] придбання акцій компанії «Cornlex Impex Limited» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

Оштрафовано компанію «Wilmar International  Limited» (м. Сінгапур, Сінгапур) на 280 тис. грн та компанію «Archer Daniels Midland Europe B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на 280 тис. грн. за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом створення компанії «Olenex S.à.r.l.» (м. Роль, Швейцарія) без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.

Оштрафовано компанію «FRICTION MATERIAL GROUP LIMITED» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) на 177 тис.  642 грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання акцій компанії «TEMAC a.s.» (м. Зверінек, Чехія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

Оштрафовано компанію «FRICTION MATERIAL GROUP LIMITED» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) на 177 тис.  642 грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання акцій компанії «TEMAC AUTOMOTIVE a.s.» (м. Зверінек, Чехія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

Оштрафовано ТОВ «ПАТОН ТУРБАЙН ТЕКНОЛОДЖІЗ» (м. Київ) на 82 тис. 600 грн за порушення, передбачене пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України на вимогу заступника Голови Антимонопольного комітету України державного уповноваженого.

Оштрафовано ТОВ «ПАТОН ТУРБАЙН ТЕКНОЛОДЖІЗ» (м. Київ) на 82 тис. 600 грн за порушення, передбачене пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання в неповному обсязі інформації Антимонопольному комітету України на вимогу заступника Голови Антимонопольного комітету України державного уповноваженого у встановлений органом Антимонопольного комітету України строк.

Оштрафовано суб’єкта господарювання в особі партнерств з обмеженою відповідальністю «TECHNOLINE PROJECT LLP» та «FLY ENGINEERING LLP» (обидва м. Лондон, Сполучене Королівство) на 102 тис. грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ПАТОН ТУРБАЙН ТЕКНОЛОДЖІЗ» (м. Київ), без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

Оштрафовано ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА» (м. Одеса) на 82 тис.  600 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді подання інформації в неповному обсязі Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «НОВА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ «АЛЬЯНС» (м. Одеса) на 33 тис. 999 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді подання інформації в неповному обсязі Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ПАТ «УНІС-ЦЕНТР» на 339 тис. 999 грн і ТОВ «АРСТРЕЙД» на 339 тис. 999 грн за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю вузлів апаратури електророзподільної та контрольної (щитів КТПСН), проведених відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України