Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
12.01.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·Оштрафовано ТОВ «Діо-спорт» та ТОВ «Спортсіті» за два порушення, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, проведених Українським центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», а саме : ТОВ «Діо-спорт» оштрафовано на суми у розмірі 337 тис. 417 грн і 522 тис. 141 грн, ТОВ «Спортсіті» на 339 тис. 999 грн і 339 тис. 999 грн.

·Надано дозвіл компаніям «Peugeot S.A.» (м. Рюей-Мальмезон, Франція) [опосередковано через компанію «PSA Automobiles S.A.»         (м. Пуассі, Франція)] та «Nidec Corporation» (м. Кіото, Японія) [опосередковано через компанію «Nidec Leroy-Somer Holding» (м. Ангулем, Франція)] на створення спільного підприємства (м. Карр’єр-су-Пуассі, Франція).

·Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України Гладковському Ігорю Олеговичу на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ХЮНДАЙ МОТОР УКРАЇНА» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·Надано дозвіл компанії «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина) на придбання у компанії «Bayer Aktiengesellschaft» (м. Левекрузен, Німеччина) цілісного майнового комплексу заводу з виробництва неселективних гербіцидів, розташованого в місті Реджайна, Канада.

·Надано дозвіл компанії «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина) на придбання у компанії «Bayer Aktiengesellschaft» (м. Левекрузен, Німеччина) цілісного майнового комплексу заводу з виробництва неселективних гербіцидів, розташованого в місті Кнапсек, Німеччина.

·Надано дозвіл компанії «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина) на придбання у компанії «Bayer Aktiengesellschaft» (м. Левекрузен, Німеччина) цілісного майнового комплексу заводу з виробництва неселективних гербіцидів, розташованого в місті Франкфурт, Німеччина.

·Надано дозвіл компанії «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина) на придбання у компанії «Bayer Aktiengesellschaft» (м. Левекрузен, Німеччина) цілісного майнового комплексу заводу з виробництва неселективних гербіцидів, розташованого в місті Маскігон, США.

·Надано дозвіл компанії «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина) на придбання у компанії «Bayer Aktiengesellschaft» (м. Левекрузен, Німеччина) цілісного майнового комплексу заводу з виробництва неселективних гербіцидів, розташованого в місті Мобайл, США.

·Надано дозвіл компанії «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина) на придбання активів компанії «Bayer Aktiengesellschaft»                     (м. Левекрузен, Німеччина), які забезпечують здійснення діяльності з виробництва насіння каноли (ріпаку олійного).

·Надано дозвіл компанії «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина) на придбання активів компанії «Bayer Aktiengesellschaft»                        (м. Левекрузен, Німеччина), які забезпечують здійснення діяльності з виробництва насіння бавовника.

·Надано дозвіл компанії «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина) на придбання активів компанії «Bayer Aktiengesellschaft»                     (м. Левекрузен, Німеччина), які забезпечують здійснення діяльності з виробництва насіння сої.

·Закрито розгляд справи № 24-25/12-17-ЕК про концентрацію у вигляді придбання компанією «Technip France SA» (м. Курбевуа, Франція) частки в статутному капіталі ТОВ «ЛНЖ НОВА ІНЖИНІРИНГ» (м. Москва, РФ), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства без прийняття рішення по суті.

·Закрито розгляд справи № 24-25/11-17-ЕК про концентрацію у вигляді набуття компанією «Technip France SA» разом з компанією «Linde AG» (м. Мюнхен, Німеччина) і акціонерним товариством «НИПИгазпереработка» (м. Тюмень,РФ) контролю над ТОВ «ЛНЖ НОВА ІНЖИНІРИНГ» без прийняття рішення по суті.

· Закрито розгляд справи № 24-25/10-17-ЕК про концентрацію у вигляді набуття компанією «Linde AG» (м. Мюнхен, Німеччина) разом з компанією «Technip France SA» і акціонерним товариством «НИПИгазпереработка» контролю над ТОВ «ЛНЖ НОВА ІНЖИНІРИНГ» без прийняття рішення по суті.

·Схвалено звіт за результатами дослідження ринків послуг у сфері поводження з побутовими відходами.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України