Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
02.01.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл на призначення на посаду керівника компанії «Будхаус Груп Лімітед» (м. Лімасол, Кіпр) фізичної особи – громадянки Республіки Греція Надежди Нтекайло, яка вже займає посаду керівника в компанії «Андрат Холдінгс Лімітед» (м. Лімасол, Кіпр).

Надано дозвіл компанії «NKM Nemzeti Közművek Zártkörűen Működő Részvénytársaság» (м. Будапешт, Угорщина) на придбання акцій компанії «Égáz-Dégáz Földgázelosztó Zártkörűen Működő Részvénytársaság» (м. Сегед, Угорщина), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано  дозвіл компанії «Bühler AG» (м. Уцвіль, Швейцарія) та пов’язаній з нею компанії «Bühler Holding AG» (м. Уцвіль, Швейцарія) на придбання акцій компанії «Franz Haas Vermögens- und Beteiligungs Aktiengesellschaft» (м. Відень, Австрія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «Dartlem Holdings Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «Satumco Limited» (м. Лімасол, Кіпр), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «GRV-AGRO LTD» (м. Лондон, Великобританія) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Апостолове-Агро» (м. Апостолове, Дніпропетровська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особігромадянину України Тинному Ігорю Владиславовичу на придбання акцій ПрАТ «КИЇВСПЕЦТРАНС» (м. Київ), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Amgen Inc.» (м. Таузенд-Оукс, штат Каліфорнія, США) на набуття (одноосібного) контролю над компанією «Kirin-Amgen, Inc.» (м. Таузенд-Оукс, штат Каліфорнія, США).

Надано дозвіл компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Українська Комерційна Нерухомість» (м. Запоріжжя), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТзОВ «Фенікс-Капітал» (м. Львів), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Sopason Holdings Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Альянс-Екопроект» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищих органах управління товариства.

Надано дозвіл компанії «LBS B.V.» (м. Амстелвен, Нідерланди) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «БПШ» (м. Южне, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «P&O Maritime B.V.» (м. Амстелвен, Нідерланди) на придбання акцій компанії  «LBS B.V.» (м. Амстелвен, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді реалізації домовленості про обмежувальні умови, що передбачена розділом 8 проекту акціонерної угоди, що буде укладена між компаніями «P&O Maritime B.V.» (м. Амстелвен, Нідерланди), «Cornlex Impex Limited» (Нікосія, Кіпр), «LBS B.V.» (Нікосія, Кіпр), «Calabasa Holding Limited» (м. Амстелвен, Нідерланди) строком на 3 роки.

• Оштрафовано фізичну особу – громадянина Угорщини Федоричева Олексія на 34 тис. грн за порушення,  передбачене пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України в заяві від 01.12.2014 про надання дозволу на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ТІС-ЗЕРНО» (с. Визирка, Комінтернівський р-н, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

• Оштрафовано ПАТ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «НОБІЛІС» (м. Київ) на 34 тис. грн за порушення, передбачене пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України в заяві від 21.05.2015 про надання дозволу ПАТ «НОБІЛІС» на набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ з іноземними інвестиціями «ТРАНСІНВЕСТСЕРВІС» (с. Визирка, Комінтернівський р-н, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства.

• Оштрафовано ТОВ «ТІС-Зерно» (с. Визирка, Комінтернівський район, Одеська обл.) на 136 тис. грн за порушення, передбачене пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України у заяві від 06.11.2015 про надання дозволу на придбання ТОВ «ТІС-Зерно» частки у статутному капіталі ТОВ «ТІС-15 Причал» (с. Визирка, Комінтернівський район, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 25 % у вищому органі управління товариства.

• Оштрафовано фізичні особи – громадяни України Ставніцер Андрій та Гребенніков Єгор на 459 тис. грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом опосередкованого [через компанії  «Niokron Brok Corp.» та «Vertigo Ports Management S.A.» (обидві – м. Панама, Панама)] придбання акцій компанії «Cornlex Impex Limited» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

• Оштрафовано компанію «Wilmar International  Limited» (м. Сінгапур, Сінгапур) на 280 тис. грн та компанію «Archer Daniels Midland Europe B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на 280 тис. грн. за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом створення компанії «Olenex S.à.r.l.» (м. Роль, Швейцарія) без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.

• Оштрафовано компанію «FRICTION MATERIAL GROUP LIMITED» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) на 177 тис. 642 грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання акцій компанії «TEMAC a.s.» (м. Зверінек, Чехія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

• Оштрафовано компанію «FRICTION MATERIAL GROUP LIMITED» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) на 177 тис. 642 грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання акцій компанії «TEMAC AUTOMOTIVE a.s.» (м. Зверінек, Чехія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

• Оштрафовано ТОВ «ПАТОН ТУРБАЙН ТЕКНОЛОДЖІЗ» (м. Київ) на 82 тис. 600 грн за порушення, передбачене пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України на вимогу заступника Голови Антимонопольного комітету України ‒ державного уповноваженого.

• Оштрафовано ТОВ «ПАТОН ТУРБАЙН ТЕКНОЛОДЖІЗ» (м. Київ) на 82 тис. 600 грн за порушення, передбачене пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання в неповному обсязі інформації Антимонопольному комітету України на вимогу заступника Голови Антимонопольного комітету України ‒ державного уповноваженого у встановлений органом Антимонопольного комітету України строк.

• Оштрафовано суб’єкта господарювання в особі партнерств з обмеженою відповідальністю «TECHNOLINE PROJECT LLP» та «FLY ENGINEERING LLP» (обидва ‒ м. Лондон, Сполучене Королівство) на 102 тис. грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ПАТОН ТУРБАЙН ТЕКНОЛОДЖІЗ» (м. Київ), без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

• Оштрафовано ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА» (м. Одеса) на 82 тис. 600 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді подання інформації в неповному обсязі Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

• Оштрафовано ТОВ «НОВА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ «АЛЬЯНС» (м. Одеса) на 33 тис. 999 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді подання інформації в неповному обсязі Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Надано рекомендації Міністерству фінансів України про здійснення заходів, спрямованих на розвиток підприємництва і конкуренції.

Надано обов’язкові для розгляду рекомендації ПАТ «Укрзалізниця» відповідно до статті 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції» з метою усунення умов, що можуть сприяти виникненню порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Надано рекомендаційні роз’яснення ТОВ «Медичний центр «Добробут-Поліклініка» з проведення рекламної компанії щодо надання медичних послуг товариством, шляхом розміщення рекламних матеріалів, не будуть містити ознак порушення, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції»,у вигляді поширення інформації, яка є неправдивою через спосіб її викладення, що може ввести в оману споживачів.

Надано рекомендаційні роз’яснення ТОВ «Медичний центр «Добробут-Поліклініка» з проведення рекламної компанії щодо надання медичних послуг товариством, шляхом розміщення рекламних матеріалів, не будуть містити ознак порушення, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції»,у вигляді поширення інформації, яка є неправдивою через спосіб її викладення, що може ввести в оману споживачів.

• Оштрафовано ПАТ «УНІС-ЦЕНТР» на 339 тис. 999 грн і ТОВ «АРСТРЕЙД» на 339 тис. 999 грн за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю вузлів апаратури електророзподільної та контрольної (щитів КТПСН), проведених відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України