Головна » Прес-центр » Про головне » 2017
28.12.2017
АМКУ та НКЦПФР підписали Меморандум про співпрацю

26 грудня 2017 року Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв та Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв підписали Меморандум про співпрацю.

Метою підписання документу є  двостороннє співробітництво, зорієнтоване на Описание: Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM478image002.jpgобмін інформацією для здійснення оперативних дій щодо державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції та для державного регулювання ринку цінних паперів, а також для вирішення інших питань відповідно до компетенції Сторін, визначених Конституцією та законами України. Зокрема, вироблення спільних підходів, механізмів, рекомендацій у сфері розвитку економічної конкуренції, у сфері розвитку і функціонування ринку цінних паперів і похідних Описание: Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM849image004.jpg(дериватів), взаємне залучення спеціалістів для допомоги під час розгляду та вирішення питань, що належать до компетенції відомств тощо.

«Ми надзвичайно зацікавлені у конструктивній взаємодії з Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку. Налагодження співробітництва між Комітетом та Комісією, з метою належного регулювання та реагування на процеси ринку, які можуть свідчити про неправомірні маніпулювання, які перешкоджають добросовісній конкуренції, сприятиме розвитку та ефективному функціонуванню ринку цінних паперів, що в свою чергу забезпечить підвищення вітчизняної економіки», - зауважив під час підписання Меморандуму Голова АМКУ Юрій Терентьєв.

Голова НКЦПФР Тимур Хромаєв в свою чергу запевнив: «Розвинений ринок цінних паперів та похідних (деривативів) невід’ємна складова ринкової економіки».

 

 

 

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України