Головна » Опитування » 2017
13.12.2017
Опитування АМКУ щодо справи про узгоджені дії на ринку електричної енергії

З метою запобігання недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України Антимонопольний комітет України постійно здійснює контроль за узгодженими діями суб’єктів господарювання.

Так, у грудні поточного року в Антимонопольному комітеті розпочато розгляд справи про узгоджені дії у вигляді внесення змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09.08.2012 № 1028) у частині вибору складу обладнання з урахуванням необхідності забезпечення незнижуваних запасів вугілля на складах електростанцій, розрахунку цін за робочу потужність та платежів за електричну енергію виробникам, які працюють за ціновими заявками. Учасники узгоджених дій здійснюють діяльність на ринку електричної енергії України.

З метою прискорення збирання даних щодо стану ринку, на якому здійснюють діяльність учасники узгоджених дій, просимо зацікавлених осіб надсилати інформацію, зауваження та пропозиції до 31.01.2018 на електронну адресу concentrations@amcu.gov.ua.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України