Головна » Прес-центр » Про головне » 2017
13.12.2017
ГОЛОВА АМКУ ВЗЯВ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ ЕНЕРГЕТИЧНОГО СПІВТОВАРИСТВА ТА ЗАХОДАХ КОМІТЕТУ ОЕСР ІЗ КОНКУРЕНЦІЇ

4 грудня 2017 року Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв взяв участь у конференції Енергетичного Співтовариства, що проходила у м. Відень (Австрійська Республіка). Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM255image002.jpg

У рамках заходу провідні міжнародні експерти здійснюють обмін інформацією щодо впровадження конкурентного законодавства в енергетичному секторі.

Голова АМКУ виступив із доповіддю про поточний стан реформування енергетичної галузі України в контексті дотримання принципів конкуренції та вимог поточного профільного законодавства.

Результати роботи відомства були високо оцінені професійною спільнотою, відзначаючи активність та системність роботи АМКУ. Представники Секретаріату Енергетичного співтовариства висловили особисту подяку Юрію Терентьєву від імені організації за внесок у розбудову енергетичного ринку на конкурентних засадах та побажав успіхів у подальшій реформі одного з рушійний сегментів української економіки на шляху поглиблення євроінтеграційних процесів. Додатково представники Секретаріату обговорили з Головою АМКУ можливості підписання меморандуму про співпрацю.

З 5 по 8 грудня 2017 року Голова Антимонопольного комітету України  взяв участь у низці заходів Комітету ОЕСР з конкуренції у м. Париж (Французька Республіка), зокрема, у 16-му Всесвітньому Форумі з конкуренції ОЕСР, а також у 2-х робочих групах - «Конкуренція та регулювання» та «Співпраця і правозастосування». 

Під час заходів Юрій Терентьєв представив досягнення України та роль АМКУ у питаннях, пов’язаних із розвитком судової практики у застосуванні конкурентного законодавства, а також адвокатуванні конкуренції у структурі державних органів влади, серед бізнес-спільноти та громадськості.

Крім того, Голова відомства провів серію двосторонніх зустрічей з міжнародними експертами, зокрема, з представниками  Секретаріату ОЕСР, Світового Банку, а також головами конкурентних відомств країн Латинської Америки та Європи, що сприяло підвищенню їх обізнаності стосовно діяльності Комітету та покращенню позитивного іміджу України в цілому.

Загальною метою участі представників АМКУ у заходах Комітету з конкуренції ОЕСР є вивчення досвіду провідних конкурентних відомств світу для подальшого вдосконалення діяльності Антимонопольного комітету України, стимулювання розвитку конкуренції всередині України та, як наслідок, підвищення конкурентоздатності нашої держави на міжнародній арені.

Нагадаємо, що Україна є учасником Комітету ОЕСР з конкуренції. Відповідно до Порядку участі центральних органів виконавчої влади в діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2002 року № 1371, Антимонопольний Комітет включено до переліку державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях, зокрема зі статусом учасника  в Комітеті з конкуренції ОЕСР.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України