Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
30.11.2017
АМКУ проводиться дослідження ринку перевезення вантажів залізничним транспортом, зокрема напіввагонами

До Антимонопольного комітету України звертаються суб’єкти господарювання щодо проблемних питань взаємодії вантажовідправників з публічним акціонерним товариством «Українська залізниця» (далі – ПАТ «Укрзалізниця»), зокрема, в частині забезпечення рухомим складом напіввагонів, що знаходиться під управлінням філії Центр транспортної логістики ПАТ «Укрзалізниця».

На сьогодні Антимонопольним комітетом України проводиться дослідження ринку перевезення вантажів залізничним транспортом, зокрема напіввагонами, з метою встановлення відповідності дій ПАТ «Укрзалізниця» при забезпеченні вантажовідправників рухомим складом напіввагонів вимогам законодавства про захист економічної конкуренції.

За наявності у суб’єктів господарювання інформації, яка може бути використана Комітетом під час проведення зазначеного дослідження, пропонуємо надіслати на поштову адресу АМКУ: 03680, м. Київ, вул. Митрополита Липківського, 45.

Всю отриману інформацію буде опрацьовано, перевірено та за доцільності враховано при визначенні заходів, необхідних до вжиття за результатами дослідження.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України