Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
28.11.2017
Методичні рекомендації щодо оцінки впливу нормативно-правових актів та проектів актів на конкуренцію

З метою вдосконалення практики погодження органами Антимонопольного комітету України проектів нормативно-правових актів та інших рішень органів державної влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю, які можуть вплинути на конкуренцію, Комітетом розроблено Методичні рекомендації щодо оцінки впливу нормативно-правових актів та проектів актів на конкуренцію, затверджені наказом Голови Комітету від 14.11.2017 № 117.

У підготовці методичних рекомендацій використано підходи Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) щодо оцінки впливу на конкуренцію. У роботі над Рекомендаціями взяли участь експерти проекту USAID «Розвиток комерційного права в Україні» та Благодійної організації «Центр комерційного права».

Методичні рекомендації щодо оцінки впливу нормативно-правових актів та проектів актів на конкуренцію також призначені для використання органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування під час розробки нормативно-правових актів.

Врахування методичних рекомендацій під час підготовки нормативно-правових актів, зокрема, зменшить кількість порушень у вигляді антиконкурентних дій органів влади.

З повним текстом Методичних рекомендацій можна ознайомитись тут.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України