Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
24.11.2017
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

• Оштрафовано компанію «Berklemond Investments LTD» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) на 340 тис. 000 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання акцій компанії «Kadish Limited» (м. Нікосія, Республіка Кіпр), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.

• Оштрафовано ТОВ «Укргаздоб» на 33 тис. 990 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

• Оштрафовано ПАТ «Київстар» на 54 тис. 400 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

• Оштрафовано ДП «Закарпатський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (Закарпатська область, м. Ужгород) на 27 тис. 200 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу Голови Комітету у встановлений ним строк.

• Оштрафовано ДП «Рівненський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (м. Рівне) на 27 тис. 200 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу Голови Комітету у встановлений ним строк.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України