Головна » Прес-центр » Про головне » 2017
20.11.2017
Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв відвідав місто Вінницю з робочим візитом

15 листопада 2017 року Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв відвідав місто Вінницю з робочим візитом.

Цей візит став завершальним у цьогорічній серії зустрічей керівництва Комітету з працівниками територіальних відділень відомства та місцевою бізнес-спільнотою. Голови територіальних відділень Вінницької, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей відзвітували про роботу місцевих осередків та отримали методичні Описание: Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM816image002.jpgрекомендації від фахівців центрального апарату та міжнародних експертів.

За результатами зустрічей Комітет спрямує свою роботу на узагальнення та систематизацію регіональної проблематики, що потенційно знаходиться у сфері компетенції відомства,  з метою подальшого  її дослідження на предмет порушень законодавства про захист економічної конкуренції як складової плану роботи Комітету на наступний рік.

16 листопада перший заступник Голови Антимонопольного комітету України Марія Ніжнік зустрілась із місцевими підприємцями та відповіла на численні запитання. Тематика, яка була піднята в рамках зустрічі, стосувалась ціноутворення на соціально значущі групи продовольчих товарів, фармацевтичну продукцію, питання, пов’язані з роботою ліцензіатів НКРЕКП та ін.

АМКУ продовжує вести відкритий діалог із бізнесом, вбачаючи у цьому важливу складову ефективної роботи відомства.

Того ж дня Марія Ніжнік разом із директором Юридичного департаменту АМКУ Даніїлом Федорчуком провели лекцію для студентів Донецького національного університету імені Василя Стуса, що тимчасово провадить свою діяльність у м. Вінниця. Представники відомства ознайомили студентів з основними повноваженнями роботи Антимонопольного комітету України, результатами його діяльності за останні роки, а також окреслили перспективи кар’єрних можливостей для кандидатів на посади у відомстві.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України