Головна » Прес-центр » Про головне » 2017
17.11.2017
Голова АМКУ провів презентацію для компаній-членів Американської торговельної палати

Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв разом з експертом Федеральної Торгової Комісії США Девідом Френкелем провели презентацію, присвячену темі «недобросовісної конкуренції» в рамках заходу «Реклама без Антимонопольних ризиків» для представників бізнесу. Захід було організовано 14 листопада 2017 року в рамках Американської  торговельної палати в Україні.

Презентація стосувалась бачення відомства щодо діяльності суб'єктів господарювання в контексті дотримання ними конкурентного законодавства при рекламуванні товарів та послуг, з детальним розглядом  вітчизняних та американських практик.

В процесі обговорення  було озвучено низку питань, пов'язаних з рекомендаціями для бізнесу щодо дотримання відповідного законодавства, а також процесу формування доказової бази під час ведення Комітет справ, пов’язаних з порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, зокрема, в частині недобросовісної конкуренції.

Юрій Терентьєв: «Подібні заходи є надзвичайно важливими з точки зору подальшої побудови конструктивного діалогу і взаємного розуміння між бізнесом та контролюючим органом. Подібні ініціативи, на думку Комітету, дозволяють нам активніше дослухатись до поточних потреб суб’єктів  господарювання, відповідати на конкретні запитання в разі невизначеності чи недостатнього розуміння. Ми вітаємо бажання бізнесу діяти проактивно, залучаючи Комітет в якості дорадчого інструменту. Це раціональний підхід – завчасно отримувати консультації, убезпечуючи себе  тим самим від ймовірних порушень законодавства».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України