Головна » Прес-центр » Про головне » 2017
10.11.2017
ГОЛОВА АМКУ ЮРІЙ ТЕРЕНТЬЄВ ВІДВІДАВ ЧЕРКАСИ ІЗ РОБОЧИМ ВІЗИТОМ

10 листопада 2017 року в Черкасах відбулась зустріч представників місцевого бізнесу з Головою Антимонопольного комітету України Юрієм Терентьєвим.

Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM181image002.pngВ процесі зустрічі було озвучено ряд проблем області, зокрема, проблему, пов’язану з взаємодією суб’єктів господарювання з постачальниками електроенергії. Саме на цій темі загострив увагу представник місцевого об’єднання підприємців, навівши приклад ПАТ «Азот».

Подібні заходи стали традиційною практикою для відомства, адже такі семінари вже пройшли в Одесі,Львові, Дніпрі, Києві та Харкові. Крім того,  представники Комітету провели робочу нараду з керівниками територіальних відділень Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей, для дослідження поточних  справ та напрацювання рекомендацій щодо їх вирішення.

АМКУ й надалі налагоджуватиме конструктивний діалог з бізнесом та досліджувати регіональну проблематику, що знаходиться у сфері компетенції відомства, посилюючи власну ефективність.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України