Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
10.11.2017
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

• Оштрафовано компанію «FMC Corporation» (м. Філадельфія, США) на 459 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання акцій компанії «Cheminova A/S» (м. Харбор, Данія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.Відповідний дозвіл надано.

• Оштрафовано фізичну особу – громадянина України Гуду Ігора Богдановича на 102 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді набуття частки у статутному капіталі ТОВ «Будівельний Альянс-Плюс»

(м. Львів), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без попереднього отримання дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

Надано ТОВ «САВ-Дістрибьюшн» (м. Київ) рекомендації для забезпечення додержання норм Закону України «Про споживче кредитування» та щодо усунення причин виникнення порушення у вигляді поширення інформації про можливість придбання товарів, які реалізуються за рахунок кредиту від певних фінансових установ та про умови такого кредитування, яке здійснюється у спосіб, що може вводити в оману споживачів.

Надано дозвіл компанії «Lion Corporation» (м. Токіо, Японія) на придбання акцій компанії «Global Eco Chemicals Singapore Pte. Ltd.» (м. Сінгапур, Сінгапур), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «Cacique Limited» (м. Лімассол, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ПП «Червонослобідське-2» (с. Червона Слобода, Недригайлівський р-н, Сумська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління підприємства.

Надано дозвіл компанії «Cacique Limited» (м. Лімассол, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ПП «Засулля-5»  (с. Засулля, Недригайлівський район, Сумська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління підприємства.

Надано дозвіл компанії «Cacique Limited» (м. Лімассол, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ПСП «Агросвіт» (с. Грузьке, Конотопський р-н, Сумська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління підприємства.

Надано дозвіл компанії «Cacique Limited» (м. Лімассол, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ПП «Коропські Аграрні Інвестиції» (с. Атюша, Коропський р-н, Чернігівська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління підприємства.

Надано дозвіл компанії «Cacique Limited» (м. Лімассол, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ПП «Червонянські Аграрні Інвестиції» (с. Атюша, Коропський р-н, Чернігівська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління підприємства.

Надано дозвіл компанії «Cacique Limited» (м. Лімассол, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ПП «Сосницькі Аграрні Інвестиції» (смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління підприємства.

Надано дозвіл компанії «Cacique Limited» (м. Лімассол, Кіпр) на придбання [прямо та/або опосередковано] частки у статутному капіталі СТОВ «Нива» (с. Митченки, Бахмацький р-н, Чернігівська обл.), що забезпечує перевищення 50 %  голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді внесення змін до Додатку 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09.08.2012 № 1028) у частині виконання Ташлицькою гідроакумулюючою електростанцією функції джерела резервного живлення власних потреб Южно-Української АЕС.

Схвалено пропозиції до Кабінету Міністрів України щодо надання доручення зацікавленим центральним органам виконавчої влади розробити, погодити та подати в установленному чинним законодавством порядку на розгляд КМУ та\або прийняти нормативно-правовий акт, що визначатиме порядок проведення ліцензійних умов інтегрованих іспитів фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація».

Надано рекомендації Полтавській обласній раді про усунення ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції і умов, що їм сприяють.

Надано обов’язкові для розгляду рекомендації про припинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Рекомендації надано в ході розгляду справи № 130-26.13/26-17.

Закрито провадження у справі № 127-26.4/45-16 про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції ТОВ «Северсталь» (м. Київ) у вигляді неправомірного використання позначень.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України