Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
09.11.2017
АМКУ взяв участь у Сompetition Summit 2017

Директор Департаменту досліджень і розслідувань ринків виробничої сфери, фармацевтики та рітейлу АМКУ Ігорь Кустовський взяв участь у Сompetition Summit 2017, організований та профінансований Турецьким конкурентним відомством 1-3 листопада 2017 року з нагоди свого 20-річчя у м. Стамбул Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM453image002.jpg(Туреччина).

Самміт був спрямований на обмін та вивчення досвіду з метою подальшого застосування найкращих світових практик, зокрема, пошуку шляхів підвищення ефективності діяльності Антимонопольного комітету України у питаннях досліджень та аналізу стану конкуренції на ринках виробничої сфери, фармацевтики та рітейлу.

Доповідачі поділились досвідом оцінки впливу конкурентних відомств на економіку ризних країн.

Ігор Кустовський зазначив, що ознайомлення зі світовими практиками сприятиме подальшому вдосконаленню діяльності Комітету щодо методологічної бази проведення досліджень та розслідувань стану конкуренції на ринках виробничої сфери, фармацевтики та рітейлу, а також оцінки економічного ефекту діяльності відомства.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України