Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
12.10.2017
АМКУ виступає за необхідність врегулювання проблемних питань функціонування ринку автогазу

Сьогодні, 12 жовтня 2017 року державний уповноважений Валерій Полюхович  взяв участь у «LPG Ukraine international conference 2017», виступаючи з доповіддю «Ринок скрапленого вуглеводневого газу України: сучасний  стан та основні  проблеми функціонування».

Описание: Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM107image002.jpgУ своїй доповіді Валерій Полюхович розповів про основні проблеми функціонування  ринку СВГ та можливі шляхи їх врегулювання.

«Станом на сьогодні ринок скрапленого газу функціонує у складних умовах. Імпортозалежність, недостатня розвиненість інфраструктури, «тіньова» реалізація та зростання кількості незаконних газових модулів безумовно впливають на цінову ситуацію на ринку. Водночас, з огляду на стабільне зростання споживчого попиту на скраплений газ, не виключений вплив і суб’єктивних чинників на ціноутворення, зокрема, внаслідок можливої координації конкурентної поведінки між учасниками ринку.

Наразі Комітет здійснює збір та аналіз доказів у справі за ознаками антиконкурентних узгоджених дій на ринку скрапленого газу, в тому числі шляхом проведення виїзних позапланових перевірок учасників ринку», - підсумував державний уповноважений Комітету Валерій Полюхович.

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України