Головна » Прес-центр » Про головне » 2017
10.10.2017
Голова АМКУ Юрій Терентьєв відвідав з колегами Балтійську конференцію з питань конкуренції

Сьогодні, 10 жовтня 2017 року в місті Вільнюс делегація Антимонопольного комітету України, на чолі з Головою Комітету Юрієм Терентьєвим, приймає участь у 14-й Балтійській конференції з питань конкуренції.

Описание: Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM332image002.jpgКонференція відбувається з нагоди 25-річчя заснування Конкурентної Ради Литовської Республіки.

Основними темами обговорення цьогорічної Конференції стало реформування Європейської Конкурентної Мережі (ECN), що є ефективним механізмом протидії компаніям, які займаються транскордонною практикою, що обмежує конкуренцію.

Також суттєву увагу було приділено темі посилення конкурентних відомств з метою економічного зростання. Провідні міжнародні експерти окреслили власний досвід щодо найбільш ефективних практик та підходів у процесі функціонування відомств, які займаються конкуренцією. В рамках робочих груп було представлено низку найбільш значущих справ, технологій дослідження ринків тощо.

«Сильний кадровий потенціал - запорука успішного конкурентного відомства. Високопрофесійні спеціалісти створюють передумови для стабільності його функціонування. Це можливість - впевнено та якісно робити свою справу, навіть чинити професійний опір за умови безпідставного політичного тиску», - саме такі слова сказав професор Білл Ковачич, один з найбільш авторитетних експертів в галузі конкурентного права, як висновок, під час спільної дискусії з Головою АМКУ паном Терентьєвим.

Конференція організовується почергово кожною країною Балтійського регіону. Її формат дозволяє державам-учасницям більш плідно та ефективно обмінюватись досвідом, обговорювати тенденції розвитку конкурентного законодавства.

Для довідки:

Участь у зазначеній Конференції відбувалась за підтримки проекту Twinning «Посилення інституційної спроможності Антимонопольного комітету України щодо проведення ринкових досліджень та ефективного застосування конкурентного законодавства відповідно до стандартів ЄС».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України