Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
10.10.2017
Опитування АМКУ щодо справи про концентрацію на ринку цукру

З метою запобігання монополізації товарних ринків України Комітет постійно здійснює контроль за концентраціями суб’єктів господарювання.

Так, наприкінці вересня поточного року в Комітеті розпочато розгляд справ:

• про концентрацію у вигляді придбання ТОВ «Радехівський цукор» (с. Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл.) виробничого обладнання (бурякорізки та ін.) відповідно до проекту договору, доданого до заяви.

• про концентрацію у вигляді придбання ТОВ «Радехівський цукор» (с. Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл.) виробничого обладнання (пресу для жому, бурякомийки та ін.) відповідно до проекту договору, доданого до заяви.

• про концентрацію у вигляді придбання ТОВ «Радехівський цукор» (с. Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл.) виробничого обладнання (сортувальної установки Ш1-ПУХ та установки гідропневматичного підіймання буряків Ш25-ППБ та ін.) відповідно до проекту договору, доданого до заяви.

ТзОВ «Радехівський цукор» здійснює діяльність із переробки цукрового буряку та реалізації цукру.

Ці концентрації забезпечать ТзОВ «Радехівський цукор» можливість здійснювати діяльність з переробки цукрового буряку та виробництва цукру на Хоростківському, Збаразькому та Козівському виробництвах, які знаходяться в Тернопільській області.

Тобто концентрації  відбуваються на ринках послуг з переробки цукрових буряків, цукру.

З метою прискорення збирання даних щодо стану задіяних ринків, просимо висловити свої зауваження і міркування щодо зазначених концентрацій та оцінку їх впливу на відповідні ринки.

Обґрунтовану інформацію можна надіслати на електронну адресу: concentrations@amcu.gov.ua

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України