Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
09.10.2017
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

1. Оштрафовано компанію «Elver Company Limited» (м. Беліз, Беліз) на 102 тис. грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки в статутному капіталіТОВ «Ренджи Тростянець», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

2. Оштрафовано ПП «КРИВБАСАКАДЕМІНВЕСТ» на 393 тис. 534  грн. та державну установу «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці» на 117 тис. 535 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю послуг щодо проектування та розробляння у сфері інформаційних технологій (Розробка автоматизованої системи розрахунку концентрації газів в шахтних відпрацюваннях в залежності від вентиляційних режимів роботи обладнання для подальшого прогнозування можливості виникнення професійних захворювань і проведення профілактичних заходів для їх зменшення) [оголошення про проведення процедури закупівлі № 118960, опубліковане в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» від 06.05.2013 № 36 (779)], проведених Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

4. Затверджено Звіт за результатами дослідження ринків обладнання та витратних матеріалів для гемодіалізу (за період 2-13-9 місяців 2015 р.).

3. Надано Міністерству охорони здоров'я України та Міністерству економічного розвитку і торгівлі України обов’язкові для розгляду рекомендацій про здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, запобігання порушенням.

5. Надано роз’яснення з питань застосування законодавства у сфері державної допомоги комунальному підприємству «Кривбасводоканал».

6. Надано дозвіл АТ «Бета Кімйасал Мадделєр Ятирим Анонім Шіркеті» (м. Стамбул, Туреччина) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Міропласт» (м. Дніпро), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління цього товариства.

7. Надано дозвіл компаніям «Evonik Industries AG» (м. Ессен, Німеччина) та «Koninklijke DSM N.V.» (м. Хеерлен, Нідерланди) на узгоджені дії у вигляді виконання умов Генерального договору від 08 серпня 2017 р., укладеного між компаніями «Evonik Industries AG», «Evonik Degussa GmbH», «Evonik Animal Nutrition GmbH» (усі – м. Ессен, Німеччина), «Evonik Corp.» (м. Парсипані, США), «Koninklijke DSM N.V.» (м. Хеерлен, Нідерланди), «DSM Nutritional Products AG» (м. Кайзераугст, Швейцарія), «DSM Nutritional Products SellCo Holding B.V.» (м. Хеерлен, Нідерланди)  та «DSM Nutritional Products LLC» (м. Парсипані, США)  щодо утримання від конкуренції  строком на 5 років.

8. Надано узагальнені роз’яснення з питань застосування законодавства у сфері державної допомоги.

9. Надано роз’яснення з питань застосування законодавства у сфері державної допомоги Радивилівській міській раді Радивилівського району Рівненської області.

10. Надано роз’яснення з питань застосування законодавства у сфері державної допомоги Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України