Головна » Прес-центр » Про головне » 2017
06.10.2017
Співробітники центрального апарату АМКУ на чолі з Головою відвідали м. Дніпро

5-6 жовтня 2017 Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв разом із колегами відвідали м. Дніпро з дводенним робочим візитом.

5 жовтня було проведено зустріч із представниками бізнесу, представленого в регіоні. Захід було організовано за підтримки Дніпропетровської обласної ради, а також регіонального представництва Європейської Бізнес Асоціації.

У процесі обговорення було озвучено низку питань, які потребують дослідження Комітетом, зокрема, залежність річкового транспорту від процесу переміщення через шлюзи, складність підключення підприємств до електромереж, заборона продажу алкоголю у нічний час та інші. Також було надано роз’яснення з приводу державної допомоги суб’єктам господарювання і особливостей участі відомства в процесі публічних закупівель.

6 жовтня  Голова АМКУ Юрій Терентьєв та профільні фахівці Центрального апарату провели робочу нараду з керівниками територіальних відділень Київської (Олексієм Хмельницьким), Дніпропетровської (Олександром Турковським),  Запорізької (Олександром Білим) та Харківської (Ігорем Гейдою) областей, метою якої став детальний аналіз справ, які знаходяться на розгляді, та напрацювання рекомендацій щодо їх вирішення.

Подібні зустрічі, як раніше зазначав Юрій Терентьєв,  проходитимуть на постійній основні по всій Україні, адже такий формат дозволяє ефективно досліджувати регіональну проблематику, що знаходиться у сфері компетенції відомства, а також забезпечувати якісний контроль за виконанням доручень Комітету.

 

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України