Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
04.10.2017
АМКУ надав МОЗ та МЕРТ обов’язкові для розгляду рекомендації

Сьогодні, 4 жовтня 2017 року на засіданні Антимонопольного комітету України були схвалені  обов’язкові для розгляду рекомендації Міністерству охорони здоров'я України та Міністерству економічного розвитку і торгівлі  України щодо вжиття дієвих заходів задля усунення існуючих законодавчих прогалин у сферах технічного  регулювання, стандартизації та уніфікації медико-технологічної сумісності та взаємозамінності витратних матеріалів та обладнання для гемодіалізу, а також стандартизації вимог до формування предмету закупівлі з урахуванням особливостей взаємозаміщення.

Рекомендації надані з метою розвитку конкуренції на ринках витратних матеріалів для гемодіалізу, формування конкурентного середовища у сфері публічних закупівель витратних матеріалів для гемодіалізу.

Результати дослідження ринків обладнання та витратних матеріалів для гемодіалізу

4 жовтня 2017 року на засіданні Антимонопольного комітету України було затверджено Звіт за результатами дослідження ринків обладнання та витратних матеріалів для гемодіалізу за 2013, 2014 та 9 місяців 2015 роки.

Текст Звіту відображає аналіз:

- особливостей функціонування ринків обладнання та витратних матеріалів для гемодіалізу в Україні,

- дій органів влади, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим на хронічну ниркову недостатність V стадії,

- поведінки учасників цих ринків.

У Звіті акумульовано всі існуючі проблемні питання, які перешкоджають розвитку конкуренція на ринках витратних матеріалів для гемодіалізу. Рекомендації відображають можливі шляхи вирішення проблемних питань ринків.

Повний текст Звіту буде оприлюднено на офіційному веб-сайті АМКУ найближчим часом.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України