Головна » Прес-центр » Про головне » 2017
20.09.2017
Голова АМКУ відвідав Львів із робочим візитом

18-20 вересня 2017 року у Львові Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв разом із керівниками профільних відділів відомства провели триденний семінар з керівниками територіальних відділень Західного регіону (Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Закарпатської областей), у рамках якого були проаналізовані справи, що знаходяться на розгляді територіальних відділень, а також визначені пріоритети їх роботи на поточний рік.

У процесі обговорення поточної проблематики свою експертну консультацію надали й представники Федеральної Торгової Комісії США та німецького антимонопольного органу – Буднескартельамт, які також відвідали захід.

Як повідомлялось раніше, такі зустрічі, починаючи з серпня поточного  року , проходять на щомісячній основні по всій Україні. Такий формат дозволяє ефективно досліджувати регіональну проблематику, яка знаходиться у сфері компетенції відомства, а також забезпечувати якісний контроль за виконанням доручень Комітету.

20 вересня працівники АМКУ провели зустріч Із регіональними представництвами Європейської Бізнес Асоціації, обговоривши проблеми, з якими стикаються суб'єкти господарювання на місцевому рівні та шляхи їх вирішення.

Також перший заступник Голови АМКУ Марія Ніжнік провела відриту лекцію для студентів Львівського політехнічного університету на тему: «Антимонопольна політика в Україні: поточний стан та очікування на майбутнє».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України