Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
08.09.2017
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

• Оштрафовано ТОВ «УКРЗВ’ЯЗОКПДРОБУД» на 2 млн 227 тис. 259 грн за порушення, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

• Оштрафовано ТОВ «Л1ГОС УФ» на 20 млн 748 тис. 889 грн порушення, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Надано дозвол ТОВ «Сантора Плюс» на придбання активів ПЗІІ «Білла-Україна».

Надано дозвол ТОВ «Фірма «Аріант» на придбання активів ПЗІІ «Білла-Україна».

Надано дозвол ТОВ «Мілтон-Груп» на придбання активів ПЗІІ «Білла-Україна».

Надано дозвіл компанії «DLF Seeds A/S» (м. Роскілле, Данія) на придбання акцій компанії «Syngenta Seeds AB» (м. Ландскруна, Швеція), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «DLF Seeds A/S» (м. Роскілле, Данія) на придбання акцій компанії «Maribo Seed International ApS» (м. Холебі, Данія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «DLF Seeds A/S» (м. Роскілле, Данія) на придбання активів компанії «Syngenta Crop Protection AG» (м. Базель, Швейцарія), які забезпечують можливість вирощування насіння цукрового буряку.

Надано дозвіл компаніям «DLF Seeds A/S» (м. Роскілле, Данія) та «Syngenta Crop Protection AG» (м. Базель, Швейцарія) на узгоджені дії у вигляді виконання умов договору купівлі-продажу активів та акцій від 08.06.2017, укладеного між компаніями «DLF Seeds A/S» та «Syngenta Crop Protection AG», в частині утримання від конкуренції.

Надано дозвіл компанії «Ingenico e-Commerce Solutions SPRL» (м. Волюве-Сен-Ламберт, Бельгія) на придбання акцій компанії «Bambora Top Holding AB» (м. Стокгольм, Швеція), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл на набуття компанією «Elutek Beteiligungs GmbH» (м. Поссенхофен, Німеччина) спільно з фізичною особою громадянином Республіки Білорусь О.Жуковим контролю над компанією «Elutek Investments Ltd» (м. Нікосія, Кіпр).

Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді реалізації положення про обмежувальні умови, що міститься у розділі 9.1 акціонерного договору, що буде укладений між компаніями «Elutek Beteiligungs GmbH» (м. Поссенхофен, Німеччина), «Farelton Management Ltd» (м. Нікосія, Кіпр), «Hörmann KG Ichtershausen» (м. Амт-Ваксенбург, Німеччина), «Elutek Investments Ltd» (м. Нікосія, Кіпр) та фізичними особами громадянами Республіки БілорусьО.Жуковим, та Німеччини – Дж. Хьорманном строком на три роки.

Надано Департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради роз’яснення з питань застосування законодавства у сфері державної допомоги.

Надано Жмеринській міській раді роз’яснення з питань застосування законодавства у сфері державної допомоги.

Схвалено Антимонопольним комітетом України проект Протоколу між Міністерством антимонопольного регулювання і торгівлі Республіки Білорусь та Антимонопольним комітетом України про внесення змін до Угоди про співробітництво між Міністерством підприємництва та інвестицій Республіки Білорусь і Антимонопольним комітетом України від 18 лютого 1997 року.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України