Головна » Опитування » 2017
06.09.2017
АМКУ проводить опитування впливу концентрацій на ринок природного газу України

З метою запобігання монополізації товарних ринків України Антимонопольним комітетом України постійно здійснює контроль за концентраціями суб’єктів господарювання.

Так, у серпні поточного року Антимонопольним комітетом розпочато розгляд справ про концентрацію у вигляді:

ü    придбання компанією «Technip France SA» (м. Курбевуа, Франція) частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «ЛНЖ НОВА ІНЖИНІРИНГ» (м.Москва, Російська Федерація), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства;

ü    набуття компанією «Technip France SA» разом з компанією «Linde AG» (м. Мюнхен, Німеччина) і акціонерним товариством «НИПИгазпереработка» (м. Тюмень, Російська Федерація) контролю над товариством з обмеженою відповідальністю «ЛНЖ НОВА ІНЖИНІРИНГ»;

ü    набуття компанією «Linde AG» (м. Мюнхен, Німеччина) разом з компанією «Technip France SA» і акціонерним товариством «НИПИгазпереработка» контролю над товариством з обмеженою відповідальністю «ЛНЖ НОВА ІНЖИНІРИНГ».

Зазначені справи відкриті з метою проведення поглибленого дослідження впливу концентрацій на ринок природного газу України.

За наявності у суб’єктів господарювання інформації, яка може бути використана Комітетом під час зазначеного дослідження, пропонуємо надіслати її до 10.10.2017 на електронну адресу: concentrations@amcu.gov.ua .

Вся отримана інформація буде опрацьована, перевірена та за доцільності врахована при визначенні заходів, необхідних до вжиття за результатами дослідження.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України