Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
01.09.2017
АМКУ за конкуренцію на ринках послуг у сфері поводження з побутовими відходами

«Недосконалість нормативної бази, яка врегульовує взаємовідносини на ринках послуг у сфері поводження з побутовими відходами, створює підґрунтя для вчинення порушень, у тому числі, конкурентного законодавства», - зазначив Валерій Полюхович 30 серпня 2017 року під час засідання круглого столу на тему: «Ринки послуг у сфері поводження з побутовими відходами: проблемні питання та шляхи щодо їх врегулювання», організоване за ініціативи Антимонопольного комітету України.

Описание: Описание: Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM105image002.jpgУ заході взяли участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, обласних державних адміністрацій, Асоціації міст України, учасників ринку та їх об’єднань, експерти ринку.

«Наразі Антимонопольним комітетом України здійснюється дослідження ринків послуг у сфері поводження з побутовими відходами та стану конкуренції на цих ринках. Для нас є важливим взаємодія з усіма органами влади у зв’язку із необхідністю забезпечення єдиних узгоджених підходів до контролю за дотриманням законодавства суб’єктами господарювання, що діють на ринках поводження з побутовими відходами», - зазначив державний уповноважений Антимонопольного комітету Валерій Полюхович.

За результатами засідання з метою підготовки пропозицій до Кабінету Міністрів України, Антимонопольний комітет України до 15 вересня 2017 року очікує від органів влади, громадськості, суб’єктів господарювання інформацію щодо існуючих проблем на ринках послуг у сфері поводження з побутовими відходами та можливих шляхів їх вирішення.

Пропозиції можна надіслати на електронну адресу: pek@amcu.gov.ua або поштою за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України