Головна » Прес-центр » Про головне » 2017
21.08.2017
Голова АМКУ відвідав Одесу з дводенним робочим візитом

18 серпня 2017 в Одесі відбулась зустріч Голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва з представниками місцевої бізнес-спільноти. Захід було організовано Одеським регіональним представництвом Європейської Бізнес Асоціації. Разом із керівниками профільних відділів відомства  Голова представив громадськості плани розвитку Комітету, зокрема, моделі структурної реорганізації, акцентуючи увагу на посиленні ефективної взаємодії між центральним апаратом та територіальними відділеннями за рахунок створення кластерної структури та покращеної координаційної роботи, доповів про поточні досягнення АМКУ й пріоритетні напрямки роботи.

Описание: Описание: Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM812image002.jpgПід час заходу зі сторони представників бізнес-спільноти було озвучено низку питань, що потребують дослідження в регіоні, зокрема, діяльність морських портів та будування автошляхів, на які представники Комітету зобов’язали надати змістовну відповідь впродовж окресленого терміну. Також було надано роз’яснювальну інформацію з приводу державної допомоги і особливостей участі відомства в процесі електронних закупівель.

У рамках міжнародної співпраці було згадано про спільні проекти АМКУ зі Світовим банком стосовно  напрацювання дорожньої карти щодо розвитку конкуренції в Україні на основі ґрунтовних досліджень ринків, а також проект з Державною регуляторною службою та ОЕСР відносно аналізу будь-яких нормативно-правових актів, що створюються в контексті впливу на конкуренцію. 

В цілому захід відвідало понад 10 представників міжнародного та регіонального бізнесу - членів ЄБА, а також представників ЗМІ та громадськості.

19 серпня  Голова АМКУ та профільні фахівці Центрального апарату провели робочу нараду з керівниками територіальних відділень Південного регіону (Одеського, Миколаївського, Херсонського), метою якої став детальний аналіз справ, що знаходяться на розгляді, та напрацювання рекомендації щодо їх вирішення. Представники Федеральної Торгової Комісії США та німецького антимонопольного органу – Буднескартельамт, які відвідали захід, також надали експертну консультацію в процесі обговорення.

Слід зазначити, що подібні зустрічі, за пропозицією Голови, відтепер проходитимуть на щомісячній основні по всій Україні, адже такий формат дозволяє ефективно досліджувати регіональну проблематику, що знаходиться у сфері компетенції відомства, а також забезпечувати якісний контроль за виконанням доручень Комітету.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України