Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
11.08.2017
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл ПрАТ «Житомирський меблевий комбінат» (м. Київ) на придбання активів ПАТ «АЛЬФА-БАНК» (м. Київ) у вигляді будівель адміністративно-виробничого комплексу, які знаходяться за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 24.

Надано дозвіл ТОВ «Білоцерківський завод «ТРІБО» (м. Біла Церква, Київська обл.) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ДВВ ГРУПП» (м. Дніпро), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «SK GLOBAL CHEMICAL CO., LTD (м. Сеул, Корея) на придбання (прямо та/або опосередковано, через будь-яку з її дочірніх компаній) у компанії «THE DOW CHEMICAL COMPANY» (м. Мідленд, США) або будь-якої з її дочірніх компаній активів, що знаходяться в місті Фріпорт (США), які забезпечують здійснення діяльності з виробництва та реалізації кислотних кополімерів.

Надано дозвіл компанії «SK GLOBAL CHEMICAL CO., LTD (м. Сеул, Корея) на придбання (прямо та/або опосередковано, через будь-яку з її дочірніх компаній) у компанії «THE DOW CHEMICAL COMPANY» (м. Мідленд, США) або будь-якої з її дочірніх компаній активів, що знаходяться в місті Таррагона (Іспанія), які забезпечують здійснення діяльності з виробництва та реалізації кислотних кополімерів.

Надано дозвіл компанії «SK GLOBAL CHEMICAL CO., LTD (м. Сеул, Корея) на придбання (прямо та/або опосередковано, через будь-яку з її дочірніх компаній) у компанії «THE DOW CHEMICAL COMPANY» (м. Мідленд, США) або будь-якої з її дочірніх компаній активів, що забезпечують здійснення діяльності з реалізації іономерів.

Надано дозвіл компанії «Sanofi Biotechnology» (м. Париж, Франція) на набуття контролю разом з компанією «Lonza Ltd» (м. Вісп, Швейцарія) над компанією «BioAtrium AG» (м. Вісп, Швейцарія).

Надано дозвіл компанії «Sanofi Biotechnology» (м. Париж, Франція) на придбання акцій компанії «BioAtrium AG» (м. Вісп, Швейцарія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компаніям «Sanofi Biotechnology» (м. Вісп, Швейцарія), «Lonza Ltd»  (м. Вісп, Швейцарія), «Sanofi Winthrop Industrie» (м. Антоні, Франція) та «Lonza Group  Ltd» (м. Базель, Швейцарія) на узгоджені дії у вигляді виконання умов договору про спільне товариство від 26.02.2017, укладеного між компаніями «Sanofi Biotechnology», «Lonza Ltd», «Sanofi Winthrop Industrie» та «Lonza Group Ltd» щодо спільного управління компанією «BioAtrium AG» (м. Вісп, Швейцарія) та зобовязання про утримання від конкуренції терміном на 5 років.

Надано дозвіл компанії «FAM AB» (м. Стокгольм, Швеція) на опосередковане придбання акцій компанії «SGL Technology B.V (м. Бреда, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «FAM AB» (м. Стокгольм, Швеція) на опосередковане придбання акцій компанії «Aktiebolaget Sandvik Process System» (м. Стокгольм, Швеція), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «FAM AB» (м. Стокгольм, Швеція) на опосередковане придбання акцій компанії «Sandvik Process Systems LLC» (м. Тотова, штат Нью-Джерсі, США), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «FAM AB» (м. Стокгольм, Швеція) на опосередковане придбання акцій компанії «Sandvik Process Systems (Shanghai) Co. Ltd.» (м. Шанхай, Китай), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «FAM AB» (м. Стокгольм, Швеція) на опосередковане придбання акцій компанії, що буде створена компанією «Sandvik AB» (м. Стокгольм, Швеція) у Бразилії, що забезпечить перевищення 50 % голосів у вищому органі управління новоствореної компанії.

Надано дозвіл компанії «FAM AB» (м. Стокгольм, Швеція) на опосередковане придбання акцій компанії, що буде створена компанією «Sandvik AB» (м. Стокгольм, Швеція) в Італії, що забезпечить перевищення 50 % голосів у вищому органі управління новоствореної компанії.

Надано дозвіл компанії «FAM AB» (м. Стокгольм, Швеція) на опосередковане придбання акцій компанії, що буде створена компанією «Sandvik AB» (м. Стокгольм, Швеція) у Німеччині, що забезпечить перевищення 50 % голосів у вищому органі управління новоствореної компанії.

Надано дозвіл компанії «FAM AB» (м. Стокгольм, Швеція) на опосередковане придбання акцій компанії, що буде створена компанією «Sandvik AB» (м. Стокгольм, Швеція) в Японії, що забезпечить перевищення 50 % голосів у вищому органі управління новоствореної компанії.

Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання умов Основного договору про передачу прав від 2 червня 2017 року, укладеного між компанією «F Intressenter 3 AB» і компанією «Sandvik AB» (обидві – м. Стокгольм, Швеція) у вигляді зобов’язання про утримання від конкуренції строком на 3 роки.

Залишено без змін рішення Антимонопольного комітету України від 30 листопада 2011 року № 726-р про надання дозволу компанії «Interfoam Holding AS» (м. Таллінн, Естонія) на придбання частки у статутному капіталі компанії «I.G.O. Fоamline Limited» (м. Лімасол, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України