Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
26.07.2017
Оприлюднюється проект регуляторного акту: проект розпорядження Антимонопольного комітету України "Про затвердження Типових вимог до вертикальних узгоджених дій суб'єктів господарювання та внесення змін до Типових вимог до узгоджених дій суб'єктів господарювання для загального звільнення від попереднього одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України"

Проект розпорядження розроблений з метою виконання вимог статті 256 Угоди про асоціацію між Україною, з одієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами - членами, з іншої сторони.

Додаткові витрати для впровадження запропонованого регуляторного акта не передбачаються.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань отримуються у письмовому та/або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції слід надсилати протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту розпорядження на адреси:

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, Київ-35, 03035; e-mail: talakh@amcu.gov.ua; krasnovska@amcu.gov.ua

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua

Проект розпорядження та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України