Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
17.07.2017
Четвертий семінар АМКУ з питань державної допомоги суб'єктам господарювання пройшов у м. Дніпро

12 липня 2017 року семінар «Базові принципи контролю державної допомоги суб’єктам господарювання» пройшов у м. Дніпро, а заключний семінар відбудеться у м. Києві 26 липня. 

За словами головного експерта Відділу моніторингу державної допомоги АМКУ Олени Гадомської, учасники заходу ознайомилися з новими повноваженнями щодо моніторингу та контролю державної допомоги у відповідних регіонах України. Звернули увагу на нові функції для надавачів державної допомоги - органів влади усіх рівнів щодо необхідності виконання норм законодавства про державну допомогу.

Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM794image002.jpg

Під час зустрічі керівник проекту технічної допомоги ЄС «Підтримка створення системи моніторингу та контролю державної допомоги в Україні» Дайга Лагздіна презентувала практику ЄС щодо контролю державної допомоги та окреслила основні цілі, критерії та вимоги з боку держави, які спрямовані на ефективне використання державних ресурсів.

Участь у семінарі взяли представники обласних державних адміністрацій, районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення, Дніпропетровського і Запорізького обласних територіальних відділень Антимонопольного комітету України.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України