Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
В АМКУ з'ясують проблемні питання у сфері лоцманських послуг

З метою обговорення та визначення проблемних питань на ринку послуг лоцманського проведення суден, 27 липня 2017 року об 12:00 в Антимонопольному комітеті України відбудеться робоча зустріч на тему: «Проблеми кваліфікаційної підготовки морських лоцманів та їх професійної діяльності на ринку послуг лоцманського проведення суден».

Передумовою до зустрічі, стало розпочате Комітетом дослідження щодо відповідності вимогам законодавства порядку проходження теоретичного і практичного навчання, присвоєння кваліфікаційної категорії та отримання посвідчення морського лоцмана.

Питання стосовно вимог до морських лоцманів, їх підготовки та отримання кваліфікації врегульовано наказом Міністерства інфраструктури України (Мінінфраструктури) від 08.05.2013 № 292 «Про затвердження Положення про морських лоцманів».

Наразі, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2013 № 405 «Про затвердження переліку спеціалізованих послуг що надаються у морському порту суб'єктами природних монополій, які підлягають державному регулюванню» лоцманські послуги віднесено до сфери природних монополій. Виключним правом надання лоцманських послуг володіє філія «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України», що належить до сфери управління Мінінфраструктури.

Водночас, за офіційною інформацією, до Мінінфраструктури надходять численні звернення від суб'єктів господарювання, громадських організацій з пропозиціями здійснити дерегуляцію лоцманської справи в Україні.

Для участі у заході: інформацію про кандидатуру уповноваженого представника (із зазначенням ПІБ та посади) для участі у робочій зустрічі просимо повідомити до 12:00 год. не пізніше 26 липня 2017 року на e-mail: vap@amcu.gov.ua або за
тел.: (044) 251-62-00. Представнику, який планує виступити, необхідно надати на зазначений e-mail тези виступу, коротку біографічну довідку та фото.

Місце проведення: вул. Митрополита Василя Липківського, 45, 4 поверх, зала засідань. Тривалість заходу – 1 год.

Акредитація ЗМІ проводиться до 26 липня 2017 року (не пізніше 17:00)

за тел.: 251-62-32, 251-62-25 * 62-91; 62-90 або на e-mail: pr@amcu.gov.ua

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України