Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
11.07.2017
Третій семінар АМКУ з питань державної допомоги суб'єктам господарювання пройшов у м. Харкові

АМКУ продовжує цикл регіональних семінарів щодо базових принципів контролю державної допомоги суб’єктам господарювання, 10 липня 2017 року захід відбувся у м. Харкові, наступні - 12 липня у м. Дніпрі та 26 липня у м. Києві.

Під час зустрічі було обговорено питання впровадження нового правового інститутудержавної допомоги суб’єктам господарювання. Розкрито правове підґрунтя даного інституту, зокрема міжнародні зобов’язання нашої держави щодо контролю державної допомоги, а також кроки, які здійснюються для впровадження національної системи контролю державної допомоги.

Описание: Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM281image002.jpg

За словами представника Відділу моніторингу державної допомоги Данііла Волокитіна, основний акцент було зроблено на тісній взаємодії обласних державних адміністрацій, районних рад, міських рад і міст обласного значення з Антимонопльним комітетом України  щодо питань функціонування системи моніторингу та контролю державної допомоги, після 2 серпня 2017 року, з метою ефективного, максимально швидкого впровадження системи. «Учасники заходу залишили схвальні відгуки та налаштовані на тісну подальшу співпрацю з Комітетом. Дякую нашим колегам з Харківського територіального відділення за високий рівень підготовки до семінару», - резюмував він.

Керівник проекту технічної допомоги ЄС «Підтримка створення системи моніторингу та контролю державної допомоги в Україні» Дайга Лагздіна презентувала практику ЄС щодо контролю державної допомоги. Окреслила основні цілі, критерії та вимоги з боку держави, які спрямовані на ефективне використання державних ресурсів.

Участь у семінарі взяли представники Харківського, Донецького, Луганського, Сумського та Полтавського територіальних відділень Антимонопольного комітету України, обласних державних адміністрацій, районних, міських (міст обласного значення) рад, представники громадських організацій.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України