Головна » Рішення та розпорядження
11.07.2017
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Оштрафовано ПП «АЛЛ-ТРАНС» на 1 тис. 080 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ПАТ «Венчурний закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Унібудінвест» на 85 тис. 000 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом набуття у власність частки в статутному капіталі ТОВ «Тандем ЛТД», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна, відповідний дозвіл надано.

Оштрафовано компанію «DRASTICOTECH LTD» (м. Нікосія, Кіпр) на  169 тис. 999 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки в статутному капіталі  ТОВ «ПАРУС-2008», що забезпечує перевищення 50 %  голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна, відповідний дозвіл надано.

Оштрафовано ТОВ «Конкорд Консалтинг» на 170 тис. 000 за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Українські Новітні Телекомунікації», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна, відповідний дозвіл надано.

Надано дозвіл компаніям «Cummins Inc.» (м. Колумбус, США) та «Eaton Corporation plc» (м. Дублін, Ірландія) на узгоджені дії у вигляді виконання умов Розділу 6.1 Договору внеску та купівлі часток, укладеного між компаніями «Cummins», «Power Group International (Overseas Holdings) BV», «Eaton», «Eaton Corporation» та «Eaton Industries Manufacturing GmbH», щодо утримання від конкуренції та заборони переманювання працівників.

Надано дозвіл компанії «Cummins Inc.» (м. Колумбус, США) на опосередковане придбання акцій компанії «Eaton Cummins Automated Transmission Technologies GmbH» (м. Морж, Швейцарія), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «Cummins Inc.» (м. Колумбус, США)  на придбання часток в компанії «Eaton Cummins Automated Transmission Technologies LLC» (США), що забезпечить досягнення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл ТОВ «Епіцентр К» на придбання частки в статутному капіталі СТОВ «ЛУЧАНСЬКЕ-2, що становить 24,7 %.

Надано дозвіл ТОВ «Епіцентр К» на придбання частки в статутному капіталі СТОВ «Бужанське», що становить 24,7%.

Надано дозвіл ТОВ «Епіцентр К» на придбання частки в статутному капіталі ПП «Віта-Колос», що становить 24,7%.

Надано дозвіл ТОВ «Епіцентр К» на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Інтерагроінвест», що становить 24,7%.

Надано дозвіл ТОВ «Епіцентр К» на придбання частки в статутному капіталі СТОВ «КРЯЖ І К», що становить 24,7%.

Надано дозвіл ТОВ «Епіцентр К» на придбання частки в статутному капіталі СТОВ «Мрія», що становить 24,7%.

Надано дозвіл ТОВ «Епіцентр К» на придбання частки в статутному капіталі СТОВ «Поділ», що становить 24,7%.

Надано дозвіл ТОВ «Епіцентр К» на придбання частки в статутному капіталі СП«Світанок», що становить 24,7%.

Надано дозвіл ТОВ «Епіцентр К» на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Федюківка-Агро»  , що становить 24,7%.

Надано дозвіл ТОВ «Епіцентр К» на придбання частки в статутному капіталі СТОВ «Чернівчанка-Агро», що становить 24,7 %.

Надано дозвіл компанії «Renvior Trading Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі СТОВ «Бужанське», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Renvior Trading Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ПП «Віта-Колос», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Renvior Trading Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Інтерагроінвест», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Renvior Trading Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі СТОВ «КРЯЖ І К», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Renvior Trading Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі СТОВ «ЛУЧАНСЬКЕ-2», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Renvior Trading Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі СТОВ «МРІЯ», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Renvior Trading Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі СТОВ «Поділ», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Renvior Trading Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі СП «Світанок», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Renvior Trading Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Федюківка-Агро», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Renvior Trading Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі СТОВ «Чернівчанка-Агро», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «BT Invest» (м. Вільнюс, Литва) на набуття разом із компанією «Castle Black Limited» (м. Нікосія, Кіпр) спільного контролю над компанією «Crousman Constructions Limited» (м. Нікосія, Кіпр).

Надано дозвіл ПАТ «Венчурний закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Унібудінвест» на набуття у власність частки в статутному капіталі ТОВ «ФАКТОР КОНСАЛТС», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл ПАТ «Венчурний закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Унібудінвест» на придбання частки в статутному капіталі       ТОВ «КЕРТ», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл ПАТ «Венчурний закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Унібудінвест» на набуття у власність частки в статутному капіталі ТОВ «Інтерроссоюзгаз», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Colfax Corporation» (м. Вілмінгтон, США) на опосередковане [через компанію «HE Deutschland Holdings GmbH» (м. Аахен, Німеччина)] придбання активів OrcaPlus компанії «Siemens Aktiengesellschaft», що забезпечують здійснення діяльності з виробництва та реалізації турбокомпресорів, парових турбін і надання супроводжувальних послуг.

Надано дозвіл компанії «Colfax Corporation» на опосередковане [через компанію «HE Deutschland Holdings GmbH» (м. Аахен, Німеччина)] придбання акцій компанії «Siemens Turbomachinery Equipment GmbH», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компаніям «Siemens Aktiengesellschaft» (м. Мюнхен, Німеччина), «HE Deutschland Holdings GmbH» (м. Аахен, Німеччина) та «Colfax Corporation» (м. Вілмінгтон, США) на узгоджені дії у вигляді виконання умов статей 27.4 та 37.3, а також пункту 2.2 додатка 18.2-1 Генерального договору купівлі-продажу від 07.03.2017, укладеного між компаніями «Siemens Aktiengesellschaft», «HE Deutschland Holdings GmbH» та «Colfax Corporation» у частині утримання від конкуренції, строком на два роки.

Надано дозвіл компанії «GMAC Banque S.A.» (м. Аржантей, Франція) на придбання акцій компанії «GMF Germany Holdings GmbH» (м. Рюссельсгайм, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «GMAC Banque S.A.» (м. Аржантей, Франція) на придбання акцій компанії «GMF Europe HoldCo Limited» (м. Кардіфф, Сполучене Королівство), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «GMAC Banque S.A.» (м. Аржантей, Франція) на придбання акцій компанії «GMAC Continental Corporation» (м. Вілмінгтон, США), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компаніям «Peugeot S.A.» (м. Париж, Франція) та «BNP Paribas S.A.» (м. Париж, Франція) на опосередковане створення спільного підприємства     (м. Леваллуа-Перре, Франція).

Надано дозвіл компанії «Peugeot S.A.» (м. Париж, Франція) на опосередковане набуття разом із компанією «BNP Paribas S.A.» (м. Париж, Франція) контролю над компанією «GMAC Banque S.A.» (м. Аржантей, Франція).

Надано дозвіл компанії «BNP Paribas S.A.» (м. Париж, Франція) на опосередковане набуття разом із компанією «Peugeot S.A.» (м. Париж, Франція) контролю над компанією «GMAC Banque S.A.» (м. Аржантей, Франція).

Надано дозвіл компанії «BNP Paribas S.A.» (м. Париж, Франція) на опосередковане придбання акцій компанії «GMAC Banque S.A.» (м. Аржантей, Франція), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління компанії, строком на три роки.

Надано дозвіл компанії «Peugeot S.A.» (м. Париж, Франція) на опосередковане придбання акцій компанії «GMAC Banque S.A.» (м. Аржантей, Франція), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління компанії, строком на три роки.

Закрито провадження у справі № 243-26.13/202-11 за ознаками вчинення КП «Київжитлоспецексплуатація» порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України