Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
19.06.2017
Опитування щодо стану конкуренції на лотерейному ринку

Антимонопольним комітетом України розпочато дослідження з метою визначення стану конкуренції на ринку з випуску та проведення лотерей.

«Міністерством фінансів України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей та встановлення розміру плати за видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей» (далі - проект постанови КМУ).

Антимонопольним комітетом України не було погоджено цей проект постанови КМУ. За результатами здійсненого аналізу було встановлено, що критерії до ліцензіатів (здобувачів ліцензії) в проекті постанови не можуть бути визнані об’єктивними, при цьому державним банкам надаються переваги порівняно з іншими ліцензіатами (здобувачами ліцензії) в отриманні ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей, що може мати негативний вплив на стан конкуренції на ринку. Аналогічні критерії до операторів державних лотерей встановлені в Законі України «Про державні лотереї в Україні».

Водночас, до Комітету надходять численні звернення щодо можливої монополізації лотерейного ринку.

За наявності у суб’єктів господарювання інформації, яка може бути використана Комітетом під час зазначеного дослідження, пропонуємо направити її до 17.07.2017 на електронну адресу : vap@amcu.gov.ua.

Вся отримана інформація буде опрацьована, перевірена та за доцільності врахована при визначенні заходів, необхідних до вжиття за результатами дослідження.

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України