Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
14.07.2017
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·   Оштрафовано фізичну особу – громадянку України на 102 тис. грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ «УПГ-ІНВЕСТ», що забезпечує досягнення 25 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

·   Оштрафовано фізичну особу – громадянина України на 102 тис. грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ «УПГ-ПАНКА», що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

·   Надано дозвіл компанії «ДЕВІСАЛ ЛІМІТЕД» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «КВЕНТІ ЛІМІТЕД» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл закритому акціонерному товариству «Ferrobeton» (м. Дунауйварош, Угорщина) на придбання частки ТОВ «3 Бетони» (м. Калуш, Івано-Франківська обл., Україна), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства.

·   Надано дозволу компаніям «Takeda Pharmaceuticals International AG» (м. Глаттпарк-Опфікон (Цюрих), Швейцарія) та «Unipharm, Inc.» (м. Меріленд, США) на узгоджені дії у вигляді виконання умов договору щодо купівлі-продажу певних активів компанії «Unipharm, Inc.», укладеного між компаніями «Takeda Pharmaceuticals International AG» та «Unipharm, Inc.» від 22.11.2016, в частині утримання від конкуренції.

·   Надано дозволу компанії «Takeda Pharmaceuticals International AG» (м. Глаттпарк-Опфікон (Цюрих), Швейцарія) та фізичній особі – громадянину  Російської Федерації на узгоджені дії у вигляді виконання умов договору, укладеного між компанією «Takeda Pharmaceuticals International AG» та фізичною особою – громадянином Російської Федерації від 22.11.2016, в частині утримання від конкуренціїВ

·   Надано дозвіл ТОВ «ПАВЛОГРАДЗЕРНОПРОДУКТ» на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, які забезпечують можливість здійснення господарської діяльності з первинної обробки та зберігання зернових і технічних культур (складське зберігання) в територіальних межах Дніпропетровської області та належать ТОВ «КЕРНЕЛ-ТРЕЙД».

·   Надано висновки у формі рекомендаційних роз’яснень, що дії ПАТ «Львівський жиркомбінат», у вигляді повідомлення невизначеному колу осіб неправдивих відомостей на упаковці майонезу «ORIGINAL» ТМ «Щедро» про споживчі властивості зазначеного майонезу унаслідок обраного способу викладення, а саме зазначення на упаковці продукції «ЕКО сертифікований продукт згідно міжнародного стандарту ISO 14024», можуть містити ознаки порушення, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України