Головна » Прес-центр » Про головне » 2017
09.06.2017
АМКУ за підвищення конкурентоспроможності вітчизняної нафтопереробної галузі

8-9 червня 2017 року державний уповноважений Антимонопольного комітету України Валерій Полюхович взяв участь у третій галузевій конференції «Кременчуцький НПЗ 2017: Стратегія Євро-5 – якість, гарантії, надійність», яка проходила в м. Кременчук.

«Диверсифікація джерел поставок нафтопродуктів, нарощування обсягів виробництва пального на вітчизняних потужностях, розвиток біржової торгівлі нафтопродуктами – запорука цінової стабільності на роздрібних ринках пального, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної нафтопереробної галузі та енергетичної безпеки держави. При цьому запровадження системного моніторингу ринків роздрібної торгівлі пальним сприятиме підвищенню прозорості та прогнозованості цих ринків для споживачів та, як наслідок, до покращення конкурентного середовища», - зазначив Валерій Полюхович.

У ході конференції державний уповноважений презентував пріоритетні напрями діяльності Антимонопольного комітету України на ринках моторних палив та окреслив перспективні плани відомства на цих ринках. Також Валерій Полюхович акцентував увагу учасників конференції на факторах, які стримують розвиток конкуренції на ринках моторних палив, створюють підґрунтя для вчинення порушень конкурентного законодавства, та на можливих шляхах їх вирішення.

Під час конференції обговорювалися питання розвитку вітчизняної нафтопереробної галузі, ключові проблеми та перспективи функціонування ринків моторних палив в Україні.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України