Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
07.06.2017
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·     Оштрафовано об’єднання «Ядерний страховий пул» на 160 тис. 000 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення узгоджених дій, заборонених законодавством.

·     Оштрафовано ТОВ «Бобринецький завод продтоварів» на 13 тис. 600 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

·     Оштрафовано ПСП «АПК Юпітер» на 27 тис. 200 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

·    Оштрафовано ПП «Інтерпласт» на 82 тис. 600 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

·      Оштрафовано фізичну особу – громадянина України на суму 102 тис. 000 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ПКЗ-АГРО»
(м. Пирятин, Полтавська обл.), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.

·     Оштрафовано фізичну особу – громадянина України на суму 102 тис. 000 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ПКЗ-АГРО»
(м. Пирятин, Полтавська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

·    Оштрафовано фізичну особу – громадянина України на суму 102 тис. 000 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки в статутному капіталі ТОВ «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» (м. Пирятин, Полтавська обл.), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.

·     Оштрафовано фізичну особу – громадянина України на суму 102 тис. 000 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки в статутному капіталі ТОВ «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» (м. Пирятин, Полтавська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відвідний дозвіл надано.

·      Надано рекомендації ТОВ промислове підприємство «ЗІП» щодо усунення причин виникнення порушення, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

·      Надано дозвіл компанії «CEFC Hainan International Oil Co., Ltd» (м. Хайнань, КНР) на придбання акцій компанії «KMG International N.V (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл ПАТ «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ» (м. Київ) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу – автозаправної станції (м. Запоріжжя), що належала ТОВ «ІНВЕСТ-РЕГІОН» (м. Київ).

·      Надано дозвіл ТОВ «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА» (м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ «УКРСИБ КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·     Надано дозвіл компаніям «Zoetis Belgium S.A.» (м. Лавен-ла-Нев, Бельгія), «Cymedica spol. S.R.O» (м. Горжовіце, Чеська Республіка) і ТОВ «Симедіка УА» (м. Київ) на узгоджені дії у вигляді виконання умов, що містяться в проекті Дистриб’юторської угоди, яка буде укладена між компаніями «Zoetis Belgium S.A.», «Cymedica spol. S.R.O» і
ТОВ «Симедіка УА» у формі положень про ексклюзивність та утримання від конкуренції, терміном на 2 роки.

·     Прийнято рішення від 30.06.2017 р. № 226-р про закриття провадження у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ПрАТ «Київстар».

·      Прийнято рішення  від 30.06.2017 р. № 229-р про закриття провадження у справі про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції дочірнім підприємством «Прем’єр Експо».

 

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України