Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
21.04.2017
АМКУ про виконання замовниками рішень органу оскарження у багатолотових закупівлях

До Антимонопольного комітету України почастішали випадки телефонних дзвінків, звернень, скарг тощо з боку замовників, які пов'язані з технічною перешкодою в частині можливості виконання рішень органу оскарження за декількома лотами в одній процедурі закупівлі. При цьому, замовники наполягають на тому, що на необхідності звернення саме до Комітету з вирішенням цього технічного питання наполягають у державному підприємстві "Прозорро".

У зв'язку з цим вважаємо за необхідне повідомити наступне.

Діючий функціонал електронної системи закупівель не передбачає можливості фіксації в кабінеті оскарження всіх лотів, які оскаржуються учасниками у скаргах, а саме, не передбачає можливості створення реєстраційної картки, активної одночасно до декількох лотіввідповідності до поданих скарг).

 Тому реєстраційні картки скарг "підвантажуються" лише до одного окремого лоту.

Органом оскарження рішення приймаються (як прийняття до розгляду, так і рішення по суті) із зазначенням лотів (та їх кількості), за якими скарги були прийняті до розгляду.

Зі свого боку, повідомляємо, що Комітет неодноразово звертався до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та до ДП "Прозорро" щодо вирішення зазначеного вище питання та необхідності приведення функціоналу електронної системи закупівель у відповідність до вимог Закону, у тому числі Комітет надавав свої окремі пропозиції щодо його вирішення.

Водночас в Комітеті (станом на сьогодні) відсутня інформація щодо вирішення зазначеного питання.

У зв'язку з цим щодо питань реалізації функціоналу виконання рішень органу оскарження у багатолотових закупівлях слід звертатись до ДП "Прозорро" та до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, як Уповноваженого органу у сфері публічних закупівель.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України