Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
17.03.2017
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Оштрафовано ТОВ «ТД «Продресурс ЛТД» (вул. Основ’янська, м. Харків) на 19 тис. 857 грн за вчинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді використання без дозволу (згоди) компанії Фрателлі Мартіні Секондо Луїджі С.п.А. Віа Санта Радегонда (м. Мілан, Італія) зовнішнього оформлення етикеток виноробної продукції «CANTI», схожого із зовнішнім оформленням етикеток виноробної продукції «CANTI», яке раніше почала використовувати компанія Фрателлі Мартіні Секондо Луїджі С.п.А. Віа Санта Радегонда для виноробної продукції «CANTI», що може призвести до змішування з її діяльністю.

Оштрафовано ТОВ виробничо-торгівельна фірма «Авіас» (м. Харків) на 82 тис. 600 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді подання інформації у неповному обсязі Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Надано дозвіл компанії «Marazzi Acquisition S.r.l» (м. Мілан, Італія) на придбання акцій компанії «Emilceramica S.r.l.» (м. Фіорано Моденезе, Італія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «Jerste B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання частки у статутному капіталі сільськогосподарського ТОВ «Чернівчанка-Агро» (с. Моївка, Чернівецький р-н, Вінницька обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Jerste B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання частки у статутному капіталі сільськогосподарського ТОВ «Бужанське» (с. Бужанка, Лисянський р-н, Черкаська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

  Надано дозвіл компанії «Jerste B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання частки у статутному капіталі ПрП «Віта-Колос» (смт Лисянка, Лисянський р-н, Черкаська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління підприємства.

Надано дозвіл компанії «Jerste B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання частки у статутному капіталі сільськогосподарського ТОВ «Інтерагроінвест» (смт Ставище, Ставищенський р-н, Київська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Jerste B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання частки у статутному капіталі сільськогосподарського ТОВ «Кряж і К» (смт Крижопіль, Крижопільський р-н, Вінницька обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Jerste B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання частки у статутному капіталі сільськогосподарського ТОВ «Лучанське-2» (смт Лука, Таращанський р-н, Київська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Jerste B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання частки у статутному капіталі сільськогосподарського ТОВ «Мрія» (с. Джурин, Шаргородський р-н, Вінницька обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Jerste B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання частки у статутному капіталі сільськогосподарського ТОВ «Поділ» (смт Лисянка, Лисянський р-н, Черкаська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Jerste B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання частки у статутному капіталі сільськогосподарського підприємства «Світанок» (с. Косяківка, Таращанський р-н, Київська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління підприємства.

Надано дозвіл компанії «Jerste B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Федюківка-Агро» (с. Федюківка, Лисянський р-н, Черкаська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано рекомендації ДП «МА «Бориспіль» про вжиття заходів, спрямованих на розвиток конкуренції.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України