Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
16.03.2017
АМКУ ВИНОСИТЬ НА ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ІЗ ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ

7 лютого 2017 року Комітетом схвалено низку проектів постанов Кабінету Міністрів України щодо визначення критеріїв оцінки допустимості окремих категорій державної допомоги, а також проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством про державну допомогу суб’єктам господарювання".

Проекти постанов Кабінету Міністрів України щодо визначення критеріїв оцінки допустимості окремих категорій державної допомоги розроблено у співпраці з експертами проекту технічної допомоги ЄС "Гармонізація системи державних закупівель України зі стандартами ЄС", а також за результатами діяльності відповідних робочих груп, до участі у яких було запрошено як представників органів влади, так і представників експертного та бізнес-середовища.

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством про державну допомогу суб’єктам господарювання" розроблено Комітетом із метою забезпечення надання державної допомоги з дотриманням вимог Закону України "Про державну допомогу суб’єктам господарювання".

З метою збору пропозицій до зазначених проектів актів, їх було оприлюднено на офіційному веб-сайті Комітету.

Критеріями оцінки допустимості окремих категорій державної допомоги пропонується, зокрема, визначити:

- мету і форму державної допомоги;

- категорії отримувачів державної допомоги;

- максимальний розмір державної допомоги, яка може надаватися;

- умови та спосіб розрахунку сукупного розміру державної допомоги;

- витрати, що можуть бути відшкодовані отримувачам державної допомоги.

Публічне обговорення зазначених проектів нормативно-правових актів відбудеться в приміщенні Антимонопольного комітету України за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45 згідно наведеного графіку.

Попередня реєстрація (за адресами, наведеними у нижче) обов’язкова та проводиться не пізніше, ніж за 2 дні до дати обговорення, зазначеної у графіку (необхідно вказати - ПІБ,  посаду, місце роботи та номер контактного телефону). При здійсненні попередньої реєстрації просимо також зазначати, в обговоренні якого саме проекту акту бажаєте взяти участь.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України