Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
15.02.2017
АМКУ закрив справу стосовно ТОВ "Автомобільні інтелектуальні технології" у зв'язку з виконанням рекомендацій

Антимонопольний комітет закрив провадження у справі стосовно вчинення ТОВ «Автомобільні інтелектуальні технології» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг, які надаються на території зони митного контролю відділу митного оформлення № 2 митного поста «Спеціалізований».

Порушення стосувалися митного оформлення транспортних засобів шляхом встановлення таких цін, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

Таке рішення Комітет схвалив 14 лютого 2017 року на своєму засіданні у зв’язку з виконанням рекомендацій, схвалених Комітетом 18 жовтня 2016 року.

Відповідно до наказів ТОВ «АІТ» з 01.12.2016 та 15.12.2016  встановлено вартість за послуги перебування одного транспортного засобу:

- у розмірі 30 грн. (в тому числі з ПДВ) за одну годину, але не більше ніж 150 грн (в тому числі з ПДВ) за добу, що прибув у зону митного контролю для виконання необхідних митних процедур;

- у розмірі 10 грн (у тому числі з ПДВ) за одну годину перебування транспортного засобу вантажопідйомністю до 3,5 тонн, що прибув у зону митного контролю як товар для виконання необхідних митних процедур, але не більше ніж 60 грн (у тому числі з ПДВ) за добу.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України