Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
10.02.2017
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

За результатами перевірки залишено рішення адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 19.06.2015 № 47 р/к у справі № 2-01-32/2015 без змін.

За результатами перевірки скасовано рішення адміністративної колегії Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 21.04.2016 № 44-р/к у справі № 3/01-79-15 та направлено зазначену справу на новий розгляд.

Схвалено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Загальних критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 950».

Схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання для забезпечення розвитку регіонів та підтримки середнього та малого підприємництва».

Схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на захист навколишнього природного середовища».

Схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги на відновлення платоспроможності та реструктуризацію суб’єктів господарювання».

Схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на проведення наукових досліджень, технічний розвиток та інноваційну діяльність».

Схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на професійну підготовку працівників».

Схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на працевлаштування окремих категорій працівників та створення нових робочих місць».

Надано дозвіл ТОВ «РВ-КАПИТАЛ» (м. Миколаїв) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що належить ТОВ «ТОКМАК-АГРО» (м. Токмак, Запорізька обл.), знаходиться за адресою: Запорізька обл., м. Токмак, вул. Щави,
буд. 84 та призначений для первинної обробки і зберігання зерна.

Надано дозвіл ТОВ «РВ-КАПИТАЛ» (м. Миколаїв) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що належить ПрАТ «БІЛЬМАНСЬКЕ ХЛІБОПРИЙМАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» (станція Більманка, Більмацький р-н, Запорізька обл.), знаходиться за адресою: Запорізька обл., Більмацький р-н,
сільрада Смирновська, станція Більманка, вул. Гагаріна, буд. 5 та призначений для первинної  обробки і зберігання зерна.

Надано дозвіл ТОВ «РВ-КАПИТАЛ» (м. Миколаїв) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що належить ТОВ «ВАСИЛІВКА-АГРО» (м. Василівка, Запорізька обл.), знаходиться за адресою: Запорізька обл., Василівський район,
м. Василівка, вул. 8 Березня, буд. 75 та призначений для первинної обробки і зберігання зерна.

Надано дозвіл ТОВ «РВ-КАПИТАЛ» (м. Миколаїв) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що належить ПрАТ «ГАЙЧУР-АГРО» (смт Тернувате, Запорізька обл.), знаходиться за адресою: Запорізька обл., Новомиколаївський р-н, смт Тернувате, вул. Елеваторна, 4 та призначений для первинної обробки і зберігання зерна.

Надано дозвіл ТОВ «РВ-КАПИТАЛ» (м. Миколаїв) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що належить  ПрАТ «ПОЛОГІВСЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ» (м. Пологи, Запорізька обл.), знаходиться за адресою:
Запорізька область, Пологівський р-н, м. Пологи, вул. Ломоносова, буд. 32 та призначений для первинної обробки і зберігання зерна.

Надано дозвіл ТОВ «РВ-КАПИТАЛ» (м. Миколаїв) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що належить ПрАТ «ПОЛОГІВСЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ» (м. Пологи, Запорізька обл.), знаходиться за адресою: Запорізька область, Пологівський р-н, м. Пологи, вул. Горького М., буд. 41а та призначений для первинної обробки і зберігання зерна.

Надано дозвіл компанії «COSCO SHIPPING PORTS VADO LIMITED» (м. Гонконг, КНР) на придбання акцій компанії «APM Terminals Vado Holding B.V.» (Нідерланди), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «COSCO SHIPPING PORTS VADO LIMITED» (м. Гонконг, КНР) на придбання [через компанію «APM Terminals Vado Holding B.V.» (Нідерланди)] акцій компанії «APM Terminals Vado Ligure S.p.A(Італія), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління компанії. Концентрація може бути здійснена протягом 36 місяців.

Надано дозвіл компанії «ALFA FINANCE HOLDINGS LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «LOMINERO HOLDING LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл ПАТ «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ» (м. Львів) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «УКРЛЕНДДЕВЕЛОПМЕНТ» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл ПАТ «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ» (м. Львів) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ГРИНСОЛЮШИН» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Надано рекомендації Одеській міській раді про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, усунення причин виникнення цих порушень і умов, що їм сприяють.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України