Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
10.02.2017
АМКУ рекомендує Одеській міській раді не порушувати законодавство про захист економічної конкуренції

Антимонопольний комітет надав рекомендації Одеській міській раді припинити дії, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді встановлення не передбачених законами України обмежень самостійності підприємств у частині споживання послуг ТОВ «Євротерминал», які надаються на території Сухого порту.

Таке рішення Комітет схвалив 9 лютого 2017 року.

Одеській міській раді рекомендовано передбачити можливості заїзду вантажного автотранспорту на територію Одеського морського торговельного порту без споживання послуг ТОВ «Євротерминал».

Рекомендації надані в межах розслідування питання відповідності законодавству про захист економічної конкуренції визначення єдиного накопичувального транзитного майданчика ТОВ «Євротерминал», через територію якого здійснюється проїзд вантажного транспорту до пункту пропуску Одеського морського торговельного порту.

 

Для довідки:

Відповідно до рішення Одеської міської ради від 25.02.2016 № 46 «Про затвердження схеми організації руху вантажного транспорту до Одеського морського торговельного порту» затверджено схему організації руху вантажного транспорту, який прямує в Одеський морський торговельний порт, обмеживши його рух по вулицях Чорноморського козацтва, Отамана Головатого, Церковній, Одарія.

Внаслідок чого створено умови, за яких в’їзд вантажного автотранспорту до Одеського морського торговельного порту можливий лише через КПП № 4 – територія
ТОВ «Євротерминал», на якій розташовано Сухий порт.

При цьому згідно з договорами між ТОВ «Євротерминал» та вантажовласниками (жовтень 2014 року) в’їзд до порту, використовуючи технологічну схему руху автотранспорту «Сухий порт – транспортна естакадаОдеський порт», становить 230 грн. у т. ч. ПДВ, що еквівалентно 26 дол. США за кожний в’їзд із правом перебування на території Сухого порту протягом 24 годин з моменту реєстрації транспорту співробітником виконавця.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України