Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2017
03.02.2017
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·     Надано рекомендації групі банківських установ про  вжиття заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

·     Закрито провадження у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ПАТ «УкрСиббанк» у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з видачі фізичним особам, які мають чинні та/або припинені кредитні та/або депозитні договори з банком, довідок, пов’язаних з обслуговуванням та виконанням умов цих договорів, шляхом встановлення таких цін на послуги з видачі зазначених довідок, які б неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

·     Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді внесення змін до додатку 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України), погоджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 09.08.2012 № 1028, у частині найменування суб’єкта, який відповідає за визначення обсягу продажу виробником електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії різниці перетоків електричної енергії з території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, на територію, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

·     Надано дозвіл компанії «Techinservice Limited» (м. Лондон, Англія) на придбання акцій компанії «Lukoil Chеmical B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення  25 % голосів у вищому органі управління компанії.

·     Надано дозвіл фізичній особігромадянину України на опосередковане [через компанію «Xedrian Holding Ltd» (м. Лімасол, Кіпр)] придбання акцій компанії «Lukoil Chеmical B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення  50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України