Головна » Контроль за концентраціями та узгодженими діями » Інформація про рішення та розпорядження
27 жовтня 2016 року Антимонопольним комітетом України надано дозвіл терміном на два роки на узгоджені дії у вигляді укладання Моторним (транспортним) страховим бюро України (м. Київ) і страховиками - членами Моторного (транспортного) страхового бюро України Угоди про пряме врегулювання збитків.

27 жовтня 2016 року Антимонопольним комітетом України надано дозвіл терміном на два роки на узгоджені дії у вигляді укладання Моторним (транспортним) страховим бюро України (м. Київ) і страховиками – членами Моторного (транспортного) страхового бюро України Угоди про пряме врегулювання збитків.

У зв’язку з цим просимо суб’єктів господарювання та громадськість, у разі виявлення антиконкурентних узгоджених дій, визначених статтею 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», звернутися із відповідною заявою до органів Антимонопольного комітету України в режимі, передбаченому Правилами розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (зі змінами).

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України